Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už bylo na čase, já věděl proč tu dovolenou v Číně pořád odkládat. *1*
  • Urug
    Nevim nevim jestli bych vlezl na čínskej kolotoč
    • smejki
      on je to beztak kolotoč západní, jen to platěj strejcové ze Strany
  • U mě to dopadne stejně jako s Legolandem, DisneyLandem ... Nikdy se tam nepodívám *5*
  • pozri sa, to su fakty, ktore viem ja. na internete najdes vela odkazov o tom co som napisal. chces tvrdit opak? ok, tak to niecim podloz. zatial su tvoje argumenty velmi slabe.
  • Trošku BYVINKA.
  • nic v zlom, ale ten prvy odstavec je pekne smiesny, pises to ako keby v cine bolo vsetko ok a nase media ju len demonizuju, lebo tam nemaju nas vysneny kapitalizmus *7* ake tam maju vydobytky? napriklad pracu deti, hodinovy plat okolo 5 eurocentov a zle pracovne podmienky? inac blizz park by mohol byt dobry ak by na tom naozaj zapracovali, ale nieco mi hovori, ze to skonci ako obycajny park len trochu upravenymi atrakciami a samozrejme wow, sc, a diablo suvenirmi.
    • perfektni vydobytek ktery maji oproti zbytku sveta je moralka obyvatelstva. Plus je videt ze ty mas o cine jenom prave to bulvarizovany smysleni za ktere muzou bulvarni clanky a zpravy televize nova. Ocividne si tam nikdy nebyl jinak by ses neptal co maji tak svetoborneho. Obcas se rika ze je lepsi mlcet
    • Paulcz
      nejnovější výdobytek je rejže z umělý hmoty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit