Přejít na výpis diskuzí

V dalším DLC pro Far Cry 5 zastavíte invazi Marťanů, a ještě se s nimi vyfotíte

11.7.2018 14:06
Patrik Hajda 16 příspěvků

Před měsícem vydané DLC Hours of Darkness je ve srovnání s tím nadcházejícím poměrně normální. Jen trochu šílenější válka ve Vietnamu. Zato Lost on Mars je už pořádně přitažené za vlasy. Svět se totiž ocitá pod útokem mimozemšťanů a jedině vy jim dokážete vrazit kudlu do zad. Jestli tedy nějaká záda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

DLC mnohem lepší než původní hra. Další DLC to je potvrzují, zábavně to vypadá co že to nemá nic společné s Far cry (blood dragon taky neměl)

• LV426
    A ted se přiznejte, kdo z vás za to dal tisícovku (nebo snad víc) a teď zpětně by si nenaliskal, že si peníze neušetřil na pořádnější hru? :D
    • Ristoro

Koupil jsem to u launche a dohrál jsem to 2x po sobě, co se mi dlouho nestalo s žádnou jinou hrou. Každého prostě baví něco jiné a jako odreagovačka je Far Cry výborná záležitost.

• TheGGG

pro mě jsou tisícovka drobné... takže něčeho podobného fakt nelituji...

• LV426

Studentík co je defakto bezdomovec, protože žije u maminky nebo někde v nájemním holobytu, kde nemá ani pořádné PC, píše jak jsou to pro něj drobné.. tak nějak?

• TheGGG

haha nice try.... PC za 50k, PS4 pro, xbone i řadu starších konzolí... ročně cca 20 000,- za hry... socík jako ty může jen tiše závidět a hrát na svém laciném notebooku trapné patlaninky z glitchstarteru....

Pro mě jakožto člověka s nadprůměrným platem je pár tisíc nic, to nechám za večer na diskošce

• ja_nic_nevim

A co kamarádi? Ty máš jen na xichtbuku? 

• TheGGG

česká malost a závist mě fakt nepřestává udivovat....

• Jack1947

Počkej on určitě už si i na ty hry přidává ze svého kapesného 😯

• TheGGG

to ty jsi žádné nikdy nedostal, protože vše se prochlastalo co...? Pech no....

• Jack1947

Ve skutečnosti se snažím být na tvé straně, ale je to moc těžké, můj první alkohol jsem měl až ve 23 letech ! takže prochlastal... to asi ne. Nicméně já tě nesoudím, mě to je fuk. Jenom tyhlety řeči. JSou delší dobu od cesty -.-

Na studenta, zbytečně to popuozí lidi proti tobě. Pokud je něco z toho pravda tak prosím ale ten ton a to podání nic moc.

• TheGGG

Reakce na příspěvek:

nemluvil jsem o tvém alkoholismu jacku.... ale to dlouhé vedení už jsme probírali....

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Ne nepropil, abych ti to lépe popsal. Jenže "kapesné není takové že dostaneš litra a běž si koupit nějakou novou hru"

Jinak pokud to bylo myšleno tak že sis nastřádal beru zpět.Jde o to že já udělal jen nejapnou narážku.

• Já už se spálil u nového Wolfa, i když ten season pass nebyl za plnou cenu, ale i tak. Takže tyhle DLC u Far Cry až v maximální slevě :-)

• anal.lover.1979

to máš pravdu za tisícovku radši noc něžný chlapský lásky trochu peří a bude to lítat jak nikdy 

• Jez3vec

Jééé pérko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit