Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupena deluxe dition pro ps4. Priznavam, ze pro mne zklamani roku. Skoncil jsem nekde v pulce singlu. Puvodne jsem si myslel, ze to bude trochu surovejsi strilecka (zadna arkada) s uveritelnejsimy mechanismy, nakonec muzu rict, ze to je jen lepsi COD Infinite Warfare. Docela se ani nedivim, ze to ma tak nizke prodeje.
    • Jack1947
      To je fakt umění koupit hru a pak ji ani nedohrát, s COD:IW to nemá společného nic ( krom toho že to je víc scifi)
  • Totálně v prodejícn nedoceněná hra.. s Doomem naprosté překvapení loňského roku.
    • Jack1947
      More of same, merrier

      ale jo, občas si to dám, ale furt se mi zdá lepší jednička. Nevím čím to - opravdu jestli to je mody nevím. Nelíbí se mi ten skin na zbraně a postavy alá COD. Matchmaking je taky občas pěkně bláznivej. ( jasně není to typ hry který by se hrál na počet vítěžství ale stejnak)

      Škoda že to je tak náročné na CPu nezbívá než mi poslouchat chrapot.
      • Dyk komu rykas more ti hlavo bila !
      • Jacku, když už chceš používat anglické fráze, tak si je aspoň vygoogli, ať nepíšeš tyhle paskvily tady.
  • Jack1947
    Je vidět že bit je stále malinká hráčská obec ( Atrittion all time) tvůrce se snaží a dávají nám už i věci které byli dobré v jedničce. Jen tak dal.
  • Moje nejoblíbenější mapa z jedničky, jsem rád že se vrací i se zbraní z původního dílu a ty animace - YEEES. Pro mně jako Grapple pilota totální orgasmus :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit