Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Don't Starve me mrzi, ze neni moznost ulozeni. Jasne, je to jeden ze zakladnich atributu hry a pro nekoho to muze byt duvod, proc hru zboznuje. Ale mne to od hry uspesne odradilo. Mela tam byt aspon ta moznost nejakeho ukladani (klidne treba jedina pozice v pevny cas), pak by si to urcite ziskalo vic lidi. A kdo touzi po atmosfere, kdy kazde rozhodnuti muze znamenat konec hry a start od nuly, tak by si tu moznost v nastaveni vypnul a hral opravdovy survival.
    Je to skoda, chvili me to fakt bavilo, ale pak se clovek preklikl, nestihl rozdelat ohen, a x desitek minut v pici, ale hlavne nulova motivace zacit znovu a budovat znovu to same, aby pak znovu nejake nespravne rozhodnuti skoncilo hru.
    • Já nevim, ale od toho tam je odemykání novejch postav, který mi teda dávají docela velkou znovuhratelnost, svět je taky pokaždý jinej. S ukládáním by to docela ztratilo smysl imo...Bys jen načetl pozici a neměl bys skoro žádnou motivaci k znovuhratelnosti *1*
  • Tak jsem pořídil a je to sranda. Postavil jsem si loďku, plachtu z palmových listů a lampu pro loďku. Vyjedu si na moře a blíži se tma.Říkám si mám lampu, tak pohoda. Padla tma a byla tma. Po chvilce jsem si všimnul, že se lampa musí zapnout. Zapnul jsem, jenže Willow už měla depku, tak zapálila loďku. *16* *1*
    Je tam toho docela dost nového a přeskinovaného.Opice jsou otravné.
  • Roguelike? Do tehlé škatulky už se recenzenti nebojí zařadit ledacos.
  • Nechtěl jsem pořizovat, jelikož nezvládám ani původní s datadiskem, ale vypadá to fajn a má to jiné prostředí. Snad budou i jiné výrobní prostředky a výrobní strom. *12*
    • Aha tak jen nové prostředí, jak jsem se dočetl. Mojí oblíbenou pyromanku bych na moři asi moc neužil.Škoda, že není i jiný výrobní strom. Tak nějak mě udolalo pořád dokola dělat to samé, když mé postavy nepožijou moc dlouho. *1*
      • Je tam docela dost nových předmětů k vyrobení
  • Už se nemůžu dočkat až si to zahraji. Na "přežívací hry" moc nejsem, ale ta stylizace mě učarovala už při vydání prvního Don't Starve.
  • Nejsem nějak závratný fanoušek těchhle indie hříček, ale Don't Starve je skoro hřích si nezahrát. Je to survival, jakým DayZ nikdy nebude. Doporučuju, navíc je to za pár kaček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit