Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz bohuzel s odstupem casu chapu, proc ke dvojce nikdy nevydali zadne poradne mod tools, oficialni verze byla ze "engine je moc slozity" na to aby se s nim moderi naucili (coz bylo samo o sobe hrube podcenovani schopnosti nekterych lidi v komunite), pravda je nejspis takova ze kdyby si lide pro sebe delali obsah sami zadarmo, tezko by pak nekdo prodaval jeden herni model za 20 dolaru.. nemam rad tuhle dobu :/
  • Jděte s těma reklamama do hajz..u člověk si pustí video a 5x mu mezitím vyskočí reklama z lišty ! *16*
  • Chcel by som radšej nové coh od relicu ale ked som si všimol na steame kolko vydali dlc na retribution tak v dalšom cohu si tigra jak dlc budem musiet dokupit *16*
  • Debilni prehravac odkliknu reklamu a hned naskoci dmnce fakt
    • Ty reklamy jsou fakt neskutečně otravné, jediné čeho docílily je to, že mám kvůli nim chuť dát někomu do držky, protože je zásadně nečtu, ale musím je teď odklikávat 3x a pak to video pustit znovu, protože z toho kvůli těm reklamám nic nemám - neskutečnej opruz.
  • MishKonn
    Btw, vývoj DoWIII nebyl oznámen?...Tak co jsem to četl pár týdnů zpátky o rozhovoru s někým z Relicu, kde bylo řečeno, že v DoWIII budou naprosto custom, obří armády?
    • Informace v clanku je kravina. DoWIII byl oficialne ohlasen. Relic chtel na gamesconu ohlasit uplne novou hru, ale pry jeste nemaji co ukazovat.
      Jako nejpravdepodobnejsi se jevi ohlaseni Company of Heroes 2.
      • Tím chceš říct že ta uplně nová hra není DoW3? To by bylo luxus mít druhé CoH, nebo jen Homeworld. I když se mi nezdá moc pravděpodobné že by měli na vývoj dvou strategií takového kalibru zaráz lidi. Zase aby nakonec nevyšly dva nemastné neslané kousky.
        • Zayl
          Nevím, poměr WW 2 strategií a solidních sci-fi strategií je asi 100 : 1...

          Já bych radši DoW 3 :).
          • Já bych radší Homeworld a nebo CoH 2. Ono ww2 strategií je fakt hodně, ale CoH je hratelnostně dodnes nenapodobený originál.
  • Kdyby radši dělali na trojce nebo druhám Space Marine...ale ten asi nebude
  • tyhle dlc od relicu jsou jenom obycejna zlodejna nic vic za 10e mam dobrou hru v akci a ten tau commander vypada jako kdyby ho mely hotoveho za 10 min zadna fantazie/detaily jen tupe vypadajici robot s raketama/skokovyma tryskama a gatlingem
    • Mayuri12
      Takhle Tau commander vypadá i ve stolní předloze nevím co by tam měli dávat jiného?
      • heh, myslím že 90% lidí tady nemá o stolní předloze ani ponětí *7*
  • ja bych to nebral ani kdyby pridali tau jako novou rasu do multiplayeru
    • P.S.
      proste tahle hra pro me skončila dokud nevydají trojku
  • nebudem se hádat, kdo byl první. Tento avatar je směšný. At žije princ Arthas!
  • BoB.2
    Moooc pěkne tuhle hru mužu v jakemkoliv podaní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit