Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chaos. Hlavně nezapomenout na Chaos.. A kdyby si třeba člověk mohl vybrat i boha, ke kterému by se konkrétně mohl hlásit, to už bych asi plakal štěstím.
    • TheGGG
      to skoro zní, jako bys po vývojářích chtěl, aby se dělali se čtyřma dalšíma armádama (vlastně pěti, eště undivided), to spíš zní jako pár pořádných DLC...
  • Vzdy jsem mel radeji lore warhammeru, nez starcraftu, ktery mi prisel pribehem trochu jako rodinna pouta nebo neco podobneho, ale zde uz to s samoucelnou depresi prehnali. Podobne "temne" jako Batman vs. superman. Jen tak naoko.
    • Morraw
      Až na to, že samotný WH je ještě temnější, brutálnější a depresivnější. Samozřejmě hra určitě takhle temná nebude.
      • Kozy
        Bohuzel, osmdesatkovej WH byl nejlepsi.
      • To je v poradku, to se mi libi, co jsem chtel rici prvnim prispevekem je, ze ukazka je jen samoucelna reznicina, bez pozadi. Depresivnost delaji okolnosti, ne jen kupy mrtvol.
        • když si to tak vezmeš,smrt za "správnou věc" je ve 40k univerzu v podstatě odměna, další možnosti jsou například to, že se nějaký perverzní démon zmocní tvojí duše a bude si s ní hrát do konce věčnosti, skončíš v mučírnách invizice (jejich specialitou je stahování z kůže zaživa, jak je zmíněno v sérii Eisenhorn) nebo ještě hůř Dark Eldarů, kteří jsou opravdu dobří v tom nechat svoje zajatce naživu extrémně dlouhou dobu a zároveň bez přebytečných kousků, AM tě lobotomizují a udélají z tebe servitora, kterého přišoubují do nějakého stroje třeba do motoru lodi na jedno místo, když máš psykerské schopnosti, můžeš mít tu čest napájet Zlatý trůn, což je extrémně bolestivý proces, při kterém ti vypálí oči a pak z tebe bude stroj postupně vysávat energii, když sloužíš Chaosu a znelíbíš se některému z Bohů, udělají z tebe Spawna, což je divná beztvará slizka která neumírá věkem, Sisters of Battle maj bojový stroj, na kterém je ukřižovaná sestra "hříšnice" která žije v neustálých hrozných mukách, jak řikám, zlatá kulka do hlavy *1*
          • Ale to ja vsechno znam, netreba vysvetlovat. Jen mi prijde trailer jako pouhy sestrih nasilnych scen. Oc lepsi byl ten na warhammer online - sice stredoveky - orci se s az islamskou tuposti vrhaji do utoku i skrze trebuchet a na zaver je jasne, jak mesto dopadne, kdyz povolali inkarnaci Tzeenche.
  • Nezastavitelný vichr a bouře co smete vše co jí přijde do cesty, všude smrt a zmar, mrtvoly prší z nebe, to je klasická Eldarská vize budoucnosti, která řiká "na planetě XY se něco ošklivého semele, leťte tam a zastavte to, nebo bude průšvih" ostatně to že celý trailer komentuje Eldar a má to takovou snovou atmosféru napovídá tomu, že jsou to nějaké výjevy *4*
  • Super, škoda že neukázali toho Gorkanauta, ale to už by asi bylo přeplácané
  • wenceslaus
    Trailer mi přijde takový divný. Render hezkej, ale nápad žádnej. Divná hudba a trochu vychrtlí Space Marines (jednomu ork trhá ruku?) to taky nevylepší.
    • Co je na tom divného ?
      • wenceslaus
        Je to řada nesouvisejících výjevů.
        • XorxoxTalarius
          Spekulace je ze to znaci mrtve ktere si bere pro sebe Chaos (tipuju Khorne) ktery se objevi v ramci kampane
          • wenceslaus
            Pak se mi to zpracování pořád moc nelíbí. Spíš než smrt z toho čpí zmatek.
            • Naprosto muj pocit. Jen snaha ohromit.
  • Kozy
    Asi nejhezčí trailer k W40K, teď jenom doufat, že to bude víc jako DoW 2 a ne jednička.
    • V dnešní době chci radši vidět klasickou strategii
      • zase, stavat zakladne, ked si uz ich staval v DoW1, vsetkych komand end konkveroch, dunach a pod, je trosku nezazivne a repetivne
        • Není a dnešní době vychází mnohem méně RTS než před deseti lety, vlastně skoro žádné.
          • wenceslaus
            Těch typu Myth nebo Sudden Strike taky není moc.
          • hmmm Ashes Of Singularity, Homeworld: Deserts of Kharak, 8-bit Armies za posledni 4 mesice ale inak suhlasim...
    • wenceslaus
      Nevím, píše se o stavění budov a "zpřehledňování" a zjednodušování. Tak trochu se obávám, že se bude DoW III snažit kopírovat Starcraft.
      • Blue.Shark
        Co vám nesedlo na prvním DoW? Já bych byl vcelku spokojený, kdyby byl výsledek někde mezi: customizace jednotek a výběr misí, ale přitom možnost stavění základny.
  • trailer hezkej ale nechápu o co v nem šlo. to tam padali mrtvoly do nejaké jámy?
    • jo
  • Magister_Peditum
    Trailer špička, ale ty screeny mě zatím moc nepřesvědčily. Snad je to jen ranou fází vývoje.
  • Morraw
    Nah. Imperial Knights potěšili, ale ten zbytek... Jako jo fajn. Bude to třeba jako první DoW, víc barevnější, "přístupnější" (zjednodušené) a jak sami tvůrci píší, tak i NEJVĚTŠÍ díl série. Ale jinak nuda. Bez inovace.

    Podle mě by na W40k seděl systém ala Supreme Commander. Velká mapa se zoomem, kde půjdou naplno využít všechny možné typy jednotek, včetně těch největších jako Titáni. Velké bitvy ? No pochybuju, že se tam střetnou stovky jednotek. Jsem zklamaný a skeptický.
    • nevím kdo tu hru bude delat ale rozhodne se neda rict že by strategie od THQ byly bez inovace, prave naopak. nebali se experimentovat. tedy krome CoH2 kde už se zrejme podepsal rozpad společnosti. Ovšem zatím o hre ješte nic nevíme konkretniho
  • Já tam chci Necrony :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit