Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Viděl jsem ukázky a vypadá to hodně pěkně. Ta temná atmosféra je tam opravdu cítit. Jaký to rozdíl od těch omalovánek.

    • uher

      Na můj vkus tam je až moc lidí. Nevím jestli se jim povede zvládnout stejně tísnivou atmosféru jako měla jednička a do jisté míry i dvojka. Taky mám strach že tam budou online huby s hromadou hráčů apod...

      V novodobých hrách se Diablovské atmosféře nejvíc přibližuje From Software a jejich Soulsy, případně teď Elden Ring. Tam jsou kolikrát lokace u kterých jsem si říkal, že by pro Diablo byly jak dělané.

  • zekinth

    Pokud bude Diablo 4 opět pouze v angličtině, stejně jako byla trojka, může tam být klidně třeba 300 dungeonů, opět se mi nevyplatí se o takovou hru zajímat. Her s českou lokalizací existuje poměrně dost, a i když anglicky rozumím poměrně dost, opravdu nevím, proč bych měl někomu platit za poloviční zábavu.

    • hele já ti tady udělám takovou jako pre-lokalizaci tutorialu jo?

      "jde to k tobě - klikni na to"

    • 0011

      😂 Jako vtip 10/10

    • Derp_1337
    • LessPh

      Na co v Diablu potrebujes cestinu, tam je snad nejaky text? :D

    • ravux

      Souhlasim se zekinth! Pologramotni lide by meli mit automaticky 50% slevu na hry, knihy, filmy, atd.

    • x_ander

      😂😂😂

    • JohnyTheZik

      Jo, český Diablo, to je základ :D !

      Když rozumíš poměrně dost, proč je to poloviční zábava? Obzvlášť u hry s primitivním příběhem.

    • Inquisitor

      Tak on tu češtinu nakonec někdo udělá ne? Jinak nechápu, když rozumíš, proč je to poloviční zábava? Já už to ani nevnímám. Když je to česky hraju česky, když ne tak anglicky. Je mi to šumák.

      • KrPa

        pokud vim, tak od roku 2012 nemuzou vznikat zadne modifikace do her od blizardu, tedy ani cestiny, pokud hru hrajes legalne

  • Klikačka IV

  • Můžete mi říct,  jak jeden z největších herních webů v čechách může mít jednu z nejhorších galerií, se kterou jsem se kdy setkal? To je naprostá katastrofa na větších monitorech, screen zabírá tak pětinu obrazovky a když si ho chci zvětšit tak v galerii nemůlžu dál listovat. To je něco naprosto neskutečnýho,

    • houmrhoumr

      myslim ze to ma neco spolecnyho s tim ze jsou pod tiscali. asi to nemuzou nijak ovlivnit. par let tu uz na obrazky radsi ani necumim

    • Derp_1337

      Jo, je to smutné. Katastrofální galerie. Jako kdybych zabloudil zpátky do minulosti na herní weby z přelomu tisíciletí.

    • J.V.Stalin

      Oni o tom vědí, ale jej jim to úplně jedno. Už se to tu řešilo tolikrát a vůbec nic se neděje...

    • jojo galerie je fakt hnusna 

  • Jevo83

    Len aby to nebolo 150 proceduralne generovanych dungeonov, cize sice nekonecne mnozstvo, ale vlastne len jeden .... kde budeme nahanat zivych nemrtvych bud na mape v tvare 150x300 metrov alebo 120x330 metrov....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit