Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to hezky stejně jako jednička, která mě nevtahla pořádně do hry. Jediná věc co se mi na videu nelíbí, že všichni protivnící jsou skoro stejní. Samej Riddick :D stačí kouknout a každej tam má hrozny pracky. A zabíjet furt dokola toho stejnyho chlapka mě nebere. Věc názoru protože takových her je dnes spousty.
  • tohle je hra za kterou jsem ochoten zaplatit... stejne jako prvni dil a datadisky... proste super, jen tak dal, to se o ostatnich hrach a vyrobcich neda rict
  • No super, já nechci hrát jako superman/žena. Jedničku i s DLC jsem dohrál bez zabití, bez alarmů, jen s použitím blinku. Díky tomu jsem byl nucenej prozkoumat všechny levely až do posledního koutku. A pokud to půjde, dvojku chci hrát stejně.
    • No já doufám, že to půjde zkombinovat v ultimátní výzvu. Že i bez schopností bude možné hru dohrát bez zabíjení a odhalení. A pokud ano, že to pořád bude dobře vyvážené aby to se schopnostmi nebylo příliš jednoduché.
    • Tilwaen
      Můžeš hrát za Corva.
  • Hlavně aby tam opět byly krysy kteří sežerou omraceneho a máte pak horší konec..
    • No horší konec určitě nebyl za jeden omyl ne?
      • Byl.
        • Vlastně ne.
    • Fordzy
      Popelnice... Neznáš? Dobrá věc na bezpečné uskladnění omráčených strážníků. :D
  • Me hlavne tesi, ze je to delany ve Void Enginu, ktery je zalozeny na id Tech5. Protoze tohodle vizualu by nebyl schopny ani UE 5, ktery jeste ani neexistuje, natos soucasny UE4, ktery porad nedosahl ani urovne stareho CryEnginu 2, hlavne co se nasviceni sveta tyce.
    • C-BEAM
      co myslíš tím nezvládl? UE4 je schopen téměř fotorealistické kvality (viz Unreal Paris), enginy jsou v bodě kdy mnohem více záleží na tom kdo ten vizuál dělá jako na enginu samotném. Každopádně Dishonored 2 vypadá výborně, hrát to sice nebudu protože ten svět a příběh mi prostě nesedl / raději bych Thiefa :) ale to kolik práce vložili do těch krásných detailů je úctyhodné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit