Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po delším hraní mohu říci, že je to silně repetitivní až nudné. Pořád jen mlátíte orky, nic víc. Hodnocení hry je reálně max. 6/10, jedná se o velmi nadhodnocený titul na metacritic.com
  • čaute lidi, chci se zeptat, jestli až dohraju tuto hru, tak jestli zde bude nadále volný svět třeba jako v Assasins creed Black flag.... :-) Díky všem
    • ano.
      • Díky :-)
  • Včera jsem to nainstaloval a asi hodinu a půl hrál. Graficky je to povedené (ULTRA, bez HD packu). Herně mi to zatím nedává moc smysl. Hra mi přijde dost chaotická, ale možná to bude tím, že jsem prolétnul všechny obrazovky, které ukazovaly, co mám dělat. Zatím to vypadá tak, že mám vyvraždit asi milion kapitánů orků.
    • Morraw
      Ultra bez HD packu je High.
      • V menu je možnost Ultra
        • Morraw
          Tak se naučit číst.
          Note: Ultra differs only from High If the Ultra HD texture pack is installed.
          • del0
            only from High If = from High only If *3*
  • takže z toho nakonec neni vykradenej Assasin Creed/Batman se zprzněnou Tolkienovskou lore? Uff, chvíli to tak podle ukázek skoro vypadalo
  • Už to sosám, 34GB + 9GB HD texture pack, takže to nějakou chvíli potrvá. Ale aspoň to budu mít zadarmo.
    • Mato1987
      Ok, napíš aké to je, opováž sa to ale kritizovať *1*
      • Takže konečně jsem si zahrál. Technicky je to vynikající, grafika, zvuk, dabing jsou jako z nové generace konzolí. Ultra textury (HD pack mám instalovaný) jdou zapnout i na 3GB Radeonu 7950 (objeví se varování o možném poklesu výkonu), ale hra i tak běží kolem 50 fps. Hraje se to dobře, ale jak už tady někdo napsal, jedná se opravdu o kopii Assassin's Creed řízlou Batmanem. Kdo má rád tyto hry, tak tomu se určitě bude líbit i Shadow Of Mordor. Zajímavostí je absence volby obtížnosti.
        • Mato1987
          Tak to som vôbec nečakal, že sa aj naozaj vrátiš a napíšeš svoje dojmy z hry, ja ti teda ďakujem, teraz aspoň viem, že hru nemusím kupovať, kedže ani assassins creed ani batman hry ma absolútne nebavia :)
          Aj keď ma to troška mrzí, lebo som fanúšik filmových adaptácií jeho kníh a aj niektoré hry o stredozemi sa mi takisto lúbili ako napr tie dve stratégie od EA LA a aj tá jedna licencovaná lotr hra, na ktorej názov si neviem ani za boha spomenúť, tak tá ma tiež bavila, keď som to hral s bratom.
          Ok teda, dík za info, hru možno v nejakej steam zľave do roka možno kúpim a sám skúsim *4*
      • Tak bohužel si zahraju až dnes, protože jsem to stáhnul až cca o půlnoci, a když jsem zjistil, že instalace bude trvat cca 2 hodiny, tak jsem šel radši spát :-) Ale dnes to určitě pořádně otestuji a napíšu.
    • Doufám, že ti v práci, jestli nedejbože někde pracuješ, taky někdy nezaplatí. To tě naučí. *3*
      • Pracuji, a proto si vážím peněz a neutrácím je za hlouposti a raději tyto hlouposti stahuji zdarma. Proč by mi ale neměli platit, to nechápu.
        • Trochu nechapu, proc to vubec stahujes, kdyz je to hloupost. Pochopim, kdyby jsi si to stahl jako demo, zjistil ze je to naprd a nekupoval a ani dal nehral, ale pokud te to bude bavit nebo to dohrajes do konce, tak by jsi mel ohodnotit praci na dane hre.
          Pokud obcas zajdes do hospody posedet tak tam kolikrat utratis stejnou castku a mensi dobu, kterou stravis zabavou.
          • V hospodě jsem nikdy nebyl, jak jsem psal - neutrácím za hlouposti.
            • Když jsou hry hlouposti, tak proč je hraješ?

              Výroba her je extrémně náročná práce a měla by být zaplacena. *3*
        • Možná proto, že tvojí praci považují za hloupou(?), to evidentně stačí )
    • God-of-War
      Somráku.
    • flash789
      bez si vyčistit zuby, na zachod a spat..
      • Nemohu, chci si to ještě v noci zahrát a vysmívat se platícím.
        • Tenhle asocial je typicky predstavitel podradne pc master race.
          • mýlíš se, tenhle asociál je typický představitel nadřazené pc master race. *1*
  • God-of-War
    Podle recenzí hra dost překvapila, takže to bude určitě bude zábava na dlouhé hodiny. *5* Jinak graficky taky moc pěkný.
  • flash789
    Chapu ze se tahle hra libi, ale ja osobne bych ocenil spis skutecne rpg, kombinace Batmana a Asassin Creed me moc nelaka. Cekal jsem něco krapet jiného, skoda.
    • "Skutečné" RPG se už v AAA segmentu nedělají. Musíš počkat na Pillars of Eternity nebo Torment. *5*
      • flash789
        Hmm..me by stacilo něco ve stylu , Risen, TES, Witcher nebo Dragon Age...aspoň..
        • Kozy
          To by mě zajímala tvoje představa skutečnýho rpg *7*
          • flash789
            nekdy jindy, musim jit spat, rano vstavam v pet..jo?..vemeno?:)
  • Morraw
    No Season pass je tady za příjemnou cenu 256,-

    http://www.kinguin.cz/category/9938/middle-earth-shadow-of-mordor-season-pass-steam-gift/
    • Vitekb
      Nooo, ale kinguin není zrovna košer stránka. Prodávají klíče ke hrám z jakéhokoliv zdroje a některé z nich jsou přinejlepším pochybné.
      • sometimes you have to take a leap of faith
  • Jack1947
    Nerad si čtu o DLC před vydáním hry která mně celkem láká , ruku na srdce když bude Sauron minimálně takový co ve filmu tak to opravdu bude pecka. *5*
    • Budou padat kroupy, ale slunečné počasí je super.
  • Vitekb
    Ještě dnes v poledne jsem neměl o hře ani potuchy. Pak jsem se podíval na "WTF is..." a dostal chuť si to v brzké době koupit. Hned na to jsem přišel sem a zjistil, že bude ještě asi hodnou chvíli trvat, než bude hra zcela kompletní, takže se koupě na delší dobu odkládá.
    • Když o tom moc neslyšíš a moc se o tom nepíše, je dobrý se na to zaměřit a pátrat na vlastní pěst. Kolikrát právě z takových her vylezou skutečné klenoty zatímco z těch neustále propagovaný nezřídka vyleze konzumní odpad. *4*
    • Mato1987
      Sa divíš? veď tejto hre sa na games.cz venovali fakt len máličko v porovnaní s ostatnými hrami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit