Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto sem ohromen hlouposti lidi, ktery normlane ze ocekavaji dobrou hru, a dokonce se nato tesi!
    Pokad mate aspon trochu rozumu, tak vam musi byt jasne ze tohle to bude preskinovanej battlefield 3, potazmo 4 co je to same jako 3, potazmo Hardline, co je preskinovana 4 ktera je preskinovana 3.

    Oni udelali to same 3 krat po sobe na tom samem vypatlanem enginu kterej neprinasi naprosto nic, krome nekonecneho zastupu DLC !
    A lidi jako ocekavaj ze ted to snad bude jine, lepsi, uzasnejsi, bombovejsi ?!
    Opravdu rozum zustava stat.
    Hnusna grafika, blbej netcode, lensflery, nezajimava gameplay, ale v prvni rade KONZOLOVA BLBOST.
    Proberte se lidi prosim.
    • Tenhle "trash talk" je mi nějaký povědomý, Tartarus Cast?
    • Blue.Shark
      Je zajímavé, co všechno jsi dokázal vyčíst z článku, který informuje o brzkém zveřejnění informací. Nejspíš se také budeš muset srovnat s faktem, že určité skupině lidí se takový typ her líbí. Já se třeba těším, protože s Battlefieldy nemám zkušenost a Star Wars mám rád. Jednoduché.
    • Puvodne jsem to nemel v planu ale po tomhle prispevku si to fakt koupim...
    • Krescz
      ti lidi jsou radi, ze vychazi neco z univerza Star Wars tak jim to nech *7*
      • Vojta_Ilavsky
        Chceš říct ze ságy Star Wars. *3*
        • Krescz
          ne chtel jsem rict Star Trek univerzum, ale preklepl jsem se *15*
          • Vojta_Ilavsky
            Sága a celkově univerzium jsou rozdílný světy. Sága je nejlepší vesmírná kovbojka na světě, a celkově univerzium je plný temnoty. *3*
  • MalyZeli
    Nemůžu se dočkat :)
  • To zas bude jen multák? Tak to pak nezájem, pif pif jak voleček na mapičkách mě nebaví. Snad dodaj i nějaký singleplayer.
  • Jak tam vidím to vecpaný logo EA, tak už se mi huba křiví v sarkastickým úšklebku. Asi v takovým: *7*
  • Jack1947
    Nejsem fanoušek, Ságu či dynastii Hvězdných válek nemusím přesto bych bYl rád aby hra kterou tvoří nějak dobře dopadla... Star wars to mělo v posledních herních letech nic moc, tak snad se skýtá možnost že by to mohlo vyjít. Batgttlefront jsem nehrál *6* , je to něco na způsob Tps BF což nezní nejhůře. Známe ale AAA segment- nerad bych použil zakázaná slova (sraččky). Dokud to není nezbytné.
  • Vojta_Ilavsky
    Jsem fanoušek SW, a hry podle filmů mě neskutečně odpuzují. Proč hrát něco co se stalo, postrádám smysl...
    Třeba takový Yuuzhan Vongové mi přijdou neskutečně přitažlivější pro BF. A vzhledem k tomu že DICE šlo do s*aček, tak bych radši nějakou pěknou Star Wars akční adventuru ve stylu Mass Effectu nebo Uncharted, prostě další SW1313, buď ob Bioware, Crystal Dynamics nebo Naughty Dog. *1*
    • Mass Effect je dle oficiálního popisu RPG a od druhého dílu akřní RPG. jelikož to má příběh, rozhodovací složku příběhu která mění jeho konec (jak moc to je otázka na jindy), má to vylepšování výbavy, expy, talentové stromy, dovednosti, tak to prostě JE RPG. A prosím, ve snaze pošpinit SW, nehaň MASS EFFECT !!
      • Jack1947
        Ano.
      • Vojta_Ilavsky
        Rozhodovací složka je dnes i v adventurách.
        Vylepšování výbavy, talentové stromy, dovednosti... Jak říkám, BF, CoD atd. je teda taky RPGéčko. Navíc zrovna tohle v ME od dvojky moc roli nehrálo. A roleplaying(rozhodování, utváření osobnosti) máš i v adventurách.
        Nemám v úmyslu hanit SW ani ME, SW miluju už odmala. Navíc po KOTORech jsem na Mass Effect čekal jako na zjevení, zhltnul jsem to všechno jedním dechem. Třeba takovej XoXaan je frajer, a když jsme u tý klasiky, tak RTS vesmírná strategie s Chissama by byla nechutně nádherná. *14*
    • to by me zajimalo jak si prisel k temhle dvoum uzasnym zaverum: "DICE slo do s*acek" a "Mass Effect je adventura". Nasmal jsem se, opravdu :D
      • Vojta_Ilavsky
        Kdyz ME neni akcni adventura, tak co potom?
        • Jack1947
          Když už tak je to Akce s docela větším zaměřením na rpg prvky.
          • Vojta_Ilavsky
            RPG, to myslis jako vylepsovani zbrani do multaku bo co? :D
            • Jack1947
              Aha, kam se ukládali zbraně? do vzduchoprázdna? *4*

              Ok, ale akční adventura to fakt není, neřeším blbosti ale reagoval jsem z facepalma na tebe.
              Možná akční adventura s rpg prvky ale neříkej že tam nejsou a fakt budeš sem házet COD lol, zkušenosti atp to máš v akční hře i jiných ale RPG prvky ne.

              Inventář tam možná nebyl, jinak neřikám že to je plnohodnotné RPG to je přeci blbost ale rpg prvky tam jsou a né že né. *3*

              Jinak z nudy jsem jen rozvířil zbytečnou reakci... no big deal.
            • Jack1947
              Proto jsem nenapsal že akční RPG to by bylo mylné označení, prvky tam ale jsou je tam strom zkušeností je tam vylepšování... atp inventář, přehazování perků...
              • Vojta_Ilavsky

                Reakce na příspěvek:

                To mas i v CoDecku. :) A inventar si ve dvojce ani trojce nemel. :D
  • Damarus
    Jen singl prosím ne.. stačí že single playerem ničí serii battlefield a podle toho pak vypadá i multák :(
    • Ristoro
      Single prosím jo. MP sra*ek je dost.
    • Prosím vysvětlit....
    • to jo no, je to primo strasne. Battlefield 4 kampan byla tak strasna az jsem se u ni rozplyval jaka to je suprova akcni jednohubka se skvelou hudbou a momentama a pak hned bezel do multaku, kterej podle te kampane vypada stejne na prd. Pako.
      • Damarus
        Multiplayer Btf 4 je náhodou skvělej. Myslel sem to tak že měli uplně vynechat singl a místo 20x DLC do multiplayeru už to tam všechno dávno mohlo být bez zbytečnýho SP
    • Ale jo, single klidně jo, protože mají filmovou předlohu a nic nemusí vymýšlet. Takže stačí vymakat graficky a hurá se do toho opřít.. Vůbec by mi nevadilo si zahrát přesně to, co znám z filmů. :-) Naopak..
  • Video z hraní bylo staženo, takže dík za link. Ale rozhodně jsem na to zvědavej po té (stále) nedodělané sračce BF4 co s tímhle vytvoří.. Já jsem milovník SW filmové série, takže moc držím palce, ať se to povede a je to dobrá gamesa.
    • zase dalsi clovek co narazi resi naprosto nepodstatny veci a dela z nich bugy stoleti ktery mu zabranujou v hrani ale dalsim desetitisicum ne. Bugy tvle jako ze ti chodidlo cumi skrz zed. No tak mi tam cumi tvle a co s tim, tak me nekdo kvuli tomu zabil no a co s tim, hraju snad ve vakuovanym spajzu na wcg jak korejci, mam 100 tisic kliku za sekundu a kdyz me zabije tak jsem prohral 100 000 dolaru? Strasny, naprosto nepodstatny bezny bugy spojeny s enginem se kterejma delat ani NENI NIC potreba, ale proste furt bude nekdo mlejt dokola, jak je to nedodelana srajda.
      • Presne tak. Bf 4 je dobrej a nadavaj na to jenom salati co to neumej hrat
        Ono je snazsi to svest na bugy :-D zahraj si radsi CoD a hejtuj tam s detskama :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit