Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau hru bych si moc chtěl koupit a tak by mě zajímalo jestly bude mit CZ titulky?neví někdo s mou anj.budu jinak v haji
    diky za odpověd
  • Ve trech odstavcich ctyrikrat slovo "cesty" a jednou "cestovani". Novy rekord? Podvedome touhy?
    • No to je prekvapeni u hry na handheld s tim, ze se prenasi sejvy z domaciho kompu. Tam bych vubec necekal mluveni o ceste a cestovani. Jaky podvedomy touhy, sam tam pise, ze hodne cestuje. Dalsi Sherlock z diskuse.
  • Mart9
    K názoru Aleše v článku. FM není hra, kterou by si člověk měl kupovat každý rok, rozhodně ne. Nedávno jsem si koupil 2014, první FM od ročníku 2007 a i po těch sedmi letech jsem v podstatě navázal tam, kde jsem prve končil. Posunula se snad jen ta grafika zápasu.
    • a soupisky, který pro mně jsou osobně jsou hodně důležitý, přeci jenom je na nic mít Rooneyho jako nadějnýho mladíka. Přijde mi docela adekvátní si to kupovat aspon ob 2 roky když vezmeš v potaz kolik to stojí práce mít všechny ty skauty
      • Mart9
        Soupisky na předchozí ročník tedy přestávají vycházet v den vydání toho nového? To jsou taky pěkní hajzlové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit