Přejít na výpis diskuzí

V Gears 5 nebudou placené loot boxy ani season pass

24.6.2019 15:00
Patrik Hajda 3 příspěvky

Páté Gearsy nás na letošní E3 zaujaly dvěma způsoby. Zaprvé originálním představením nového módu Escape, který se odhalil temným technickým podzemím pod pódiem prezentace Microsoftu, zadruhé výborným trailerem s hlavní hrdinkou Kait Diaz. V tu chvíli nám mikrotransakce na mysl nepřišly, ale tvůrci mají...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Něco tam bude...

 • Carnage666

  A to vše "jen" za 2500 kč 😂 já vím že osekaná obyč verze je za 1800 ale i tak mě ta cena dostává. Jak je možný že nemají problém nasadit cenovku 1800 nebo 2500 u krabicovky. Chápu digital store tam na náš přepočet všechny hry stojí v základu 1800 (PS4) A to ani nemluvim o tom že ta vrze za 2500 má vlastně jen digitální boost bonus do MP a 4 nálepky... steelbook a nějaký podělaný charakter pack. Není to tak dávno co jsem zaplatil o 500 kč víc u Dark Souls 3 a dostal jsem artbook, steelbook a velkou sochu.

  A nejde mi to dávat za hry který si to zalouží hodně peněz, to aby mi tu někdo nepsal jakej sem socan a že můžu hrát hry na "Jacka" ale značka Gears byla dlouho u ledu a pak přišel hodně vlažnej průměrnej čtvrtej díl kterej stál stejně jako teď Gears 5 a stejně to lidem evidentně nepřijde trochu přepálený.

 • Marquis

  Máte tam chybu. Neříká se jim "loot boxy", ale "překvapující mechaniky". 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit