Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice se uplne nevyznam v japonske historii... ale ve 13 stoleti samurajove a katany? 
    • 0011
      V období Kamakura už obojí dávno bylo
  • Jack1947
    Jo nevypadá to vůbec špatně jen pár animací a pohybů je takovejch divnejch ale to se dá chápat grafika hra světla, stínů a slunce je parádní. Akce bude taky supr usekané končetiny nevyjímaje ( konečně hra kde je krev i sekání úd) njn počkáme si ještě. Na pc by podle mě tohle asi moc šanci nemělo tak skupinu tšěch hráčů co by si to zahrálo a užili by byla moc malá *7*

    Rozhodně to vypadá lépe než mrkvosoftové Sekiru které oproti tomu vypadá jak horší Souls hra.Nojo chtělo by to ještě nějaké to Tenchu ale toho se asiuž nedočkáme tak aspon tohle no.
  • Nejvetsi minus tyhle hry je to, ze je to pouze PS4 :(
    • Taky jsem nadával, pořídil jsem je za "mrzký peníz", teď držim ústa a divím se, že jsem to neudělal dřív...
      A tohle je jedna z těch her, kvůli které zahanběně sklopíte hlavu, vykašlete se na celoživotní přesvědčení, že konzole do bytu nesmí a překonáte to...
      Já toho nelituji *5* *1*
    • já přeji tyhle fajn hry všem, na druhou stranu mám pocit, že tyhle exkluzivity prostě jsou více odladěné a vždy to nějak lépe vypadá než multiplaforma.
  • Lepsiu animaciu som este nevidel... mozno last of us 2... masaker. Sony jednoducho vie!
  • Krescz
    Na něco takového čekám roky, opravdu mě to nadchlo :)
    • Napodobne...
      Premna osobne Nadherne prekvapenie.
      Ked to nedokaze Ubisoft...tak to spravia Druhý.
      Po Death Stranding, Resident Evil 2 - 3tia najlepsia hra SONY

      Teplosky Last of US 2 - scripted gameplay neretam
      • Scripted gameplay :) :) :) no ty ses ale koumak. Videl si jak vypadala prezentace jedničky? Ty chytráku jeden.
  • Khanemis
    Krásné především je, že ta hra má svůj výrazný vizuální styl. Na jednu stranu je celkem realistická, ale doplňuje to výrazná stylizace prostředí a animací. A to dává Ghost of Tsushima přesně takový ksicht, jaký spoustě jiných her citelně chybí (a opět se dívám na tebe Anthem!). Nejsem zrovna fanoušek japonských stereotypů, ale tohle kráčí přesně tak mezi nimi, aby to zaujalo.
    Pěkný byl taky ten začátek boje, kde v typické samurajské tradici stoický hrdina na poslední chvíli rozsekl útočícího nepřítele. Tohle vypadá, že by mohla být jedna z mechanik hry, kdy se při dobrém načasování dá na začátku boje stylově sestřelit první útočník.

    Jak mě prvotní oznámení na loňské E3 nijak extra nechytlo, tak letos to zabodovalo:)
    • Realistická? *1*
      Nekdy sekne jednou jemne a je konec, priste nekoho sekne tvrde 3x a borec stale ve 100% kondici, jako by se nechumelilo, opravdu velmi realne. *1*
      • Khanemis
        Já ale mluvím o vizuálu, ne o herních mechanikách a zpracování souboje:) Souboj opravdu realistický není ani zdaleka, ale to není 95% herní produkce. V tomhle případě je hlavní, zda bude zábavný.
        • uaxpk
          Asi tak, zábava na prvním místě. Když se koukneš na alespoň trochu autentický boj, např. film Tasogare Seibei, tak souboj je pomalý a "ošklivý". Na druhou stranu to tasení+útok je/může být součást samurajského boje (a určitě ta líbivá).
        • ok
    • jindra.veliky
      ale to jsou cinani proti mongolum, ne? tak jaci samurajove, ti jsou z japonska
      • Tvoje mama je cinan
      • https://en.wikipedia.org/wiki/Mongol_invasions_of_Japan#Battle_of_Tsushima_Island_%E2%80%93_Mongol_victory
  • Za mě super! :)
  • nevim jak tsushi, ale sushi mam rád *4*
  • Jako tohle je fakt moc krasny, ta atmosfera je paradni.
    Sony ma ty hry opravdu poreseny vyborne, tady by se mel MS ucit.
  • tak tohle se mi uz dlouho nestalo, koukal jsem ani nedutal... tohle je symfonie, tvurcum bych se hluboce poklonil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit