Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, že tam budou naprogramovaný aspoň nějaký základní pravidla provozu. Není nad to, když jedno za 100 let se chcete v GTA:SA projet slušně podle pravidel a prostě to nejde :D
  • Já chci žraloka a na něm raptora s bazukou *14* Možná se toho dočkám v nějaké modifikaci *4*
  • TheGGG
    Nemám rád zvířata, jen mravence a pávy.
  • Generalmagor
    Tak jako proč ne! *5* Na povel útok, vyřídí práci za mě... Jestli ho ale odprásknou tak pak se fakt na**ru... Zkrátka bude pr**l *15*
  • Půjde toho psa utratit?
  • Ten pochcany gadžo co mi dal ban za to že se jmenuju Eržika, nebo že žereme čokli? To je v naši kultuře normalni ty dylyno, ste tu všichni rasysty
    • To bich se z toho do halavi bodnul a červi bi mi žraly mozgi.
    • Trollon
      a Ty neumíš tšechiš!
  • Trollon
    Já si kvůli GTA V koupil v Lednu PS3 za 6200kč (500GB verzi). Tak sem natěšenej jak malý kluk. Hlavně poťichu doufám, že to poběží v 1080i a ne 720 jak Red Dead Redemption, který jsem už dohrál..
    • Jack1947
      Dost pochybuji, kdyz GTA IV tam nejela skoro ani 720p.
      • ani skoro.... GTA IV na PS3 jela v 1152x640 s QAA viz http://beyond3d.com/showthread.php?p=1113344
        • lol 640 *1* *1* *1*
          • Trollon
            Hm, tak z toho se mi vohejbaj nechty, kua sem se těšil a ten stroj to nedá. Ale tak já to koupil spíš z nedočkavosti než kvůli grafice. Pamatuji jak jsem škvařil GTA:SA na normal telce a stejně sem byl z toho odvařenej :-)
            • myslím si že to nebude tak horký, už v RDR předvedli že tomu portování přichází víc na zoubek, a Max payne 3 je na obě konzole skoro totožnej... šlo jenom o to ten engine hodně poznat a taky se trošku naučit s tím Cpu v PS3... orientuju se v tom jenom tak okrajově ale je tam hodně odlišná architektura v tom že shadery se nepočítaj na grafice ale v jednotkách procesoru což si myslím že je ten hlavní důvod proč má xbox vždycky o něco ostřejší textury nebo stíny, vývojáři by to museli celý měnit a to chápu že by se finančně nevyplatilo

              Pro ty co se tim nechtějí pročítat : GTA V by mělo jet rozhodně líp jak GTA IV (na ps3)
    • Full HD bude jenom na PS4. PS3 má slabý výkon!
      • ale na PS4 je to stejne "oznameny" jako na PC *3*
      • Trollon
        Takže nemám počítat, že to někdy v obýváku rozjedu na 1080? Páč playe štverky kupovat nebudu..
        • God-of-War
          Časem určitě koupíš *3* .
  • Jack1947
    ¨Lovit totiž v GTA V půjde˝ Lovit - ja budu zasadne lidi nikoliv ty nebohe neme tvare, hon na cloveka mi nevadi ale abych ve hre potreboval zabijet i zvirata to uz mi pripada trochu moc. Ja mam zvirata rad, kdyz musim zabijet zvirata ve hre, trha mi to srdce *10* - (taky ve filmu to rad nemam) tudis je to hezke ale aby si Rockstar tim nezadelal jakoze uz zadelůava na maler od Greenpeace a jinych...
    • Tak ty jsi dobrej blázen *1*
    • Doufám, že psík půjde vylepšit v garáži stejně jako auta výměna motor, nitro, nový lak, bodykit, linoucí se barvy z výfuku, rotačák za krk, bombu do tlamy a hotovo
      • Barvy z výfuku? Myslíš jako že když si ten pes prdne, bude se mu pod ocasem valit fialový dým?
    • já je budu lovit zásadně kombajnem, případně raketometem stylem "řítí se na nás" *1*
      • Jako strejda Jimbo a Ned. Snižujem stavy!
    • Nastesti jsou to jen data na HDD a pixely na monitoru.
  • hra bude mit urcita soudni spor o tyrani zvirat
  • a bude to na PC? kdyz to maji v predprodejich?
    • Nebude to na PC, to by GTAV nestíhalo, má malej výkon !!!!! Konzole RULESSS!!!!!!!!! *5* *5* *5* *5* *5*
      • http://shop.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-10495
        ???????
      • Generalmagor
        WTF? Klidni hormon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit