Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terraria me osobne bavila notne, ovsem pouze do chvile, kdy jsem sundal wall of flesh, ti jednorozci a kdesi cosi, co se objevilo pak, mi to, nevim proc, nejak zkazili. Nicmene i tak muj harddisk rad prijme cokoliv dalsiho ze stejne dilny =).
  • Pisal som uz o tom v poslednej sprave o Terraria a napisem to opat. Kto ma rad terrariu nech si zahraje mod: [Dark Souls Mod] The Story of Red Cloud. A nech ju hraje tak ako to je urcene a bude mat na dalsich 20+ hodin postaranu zabavu a stratene nervy.. :D.

    Terrariu 2 by som privital ale bojim sa ze by to uz nebolo ono.
    Radsej by mohol dat vonku neaky Creator map a toolkit na vytvaranie modov. Viem, existuju tie programy na vytvaranie map, ale bolo by lepsie keby to bolo officialne. Fanusikovia vzdy maju dobru fantaziu (ako napr ten mod ktory spominam vyssie) a myslim si ze by to stacilo a bolo by to lepsie ako mu zhanat team ktory bude patchovat Terrariu.
  • Komentář byl smazán (byla to pitomost).
    • No reknu to takhle ja mam rad jednicku pridali tam hromadu veci a je to zabava ale radsi bych aby to doladili a uzavreli nez aby to hodne prekopali. Muze se pak stat ze na nove hre me bude neco stvat a tak bude dost neprijemne se vracet k predchozimu patchi. Takto podporim vyvojare coz udelam rad za ty stovky hodin zabavy a budu mit moznost se casem vrati ke sve oblibene jednicce.
      Ja teda s radosti 10e dam a pokud ti to prijde moc casto je to za 2.5e a jiste to bude podobne i s verzi 2.0.
      • Díky za tvůj komentář, zrovna jsem si vzpomněl na jednu hru, která se po aktualizaci hodně změnila a poté mě moc nebavila a ani později jsem si nemohl zavzpomínat na starou dobrou hru, kterou jsem kdysi hrával, jelikož se opravdu hodně hra po aktualizaci změnila (zvuky, textury, hudba atd..) a vrátit se ke starému bylo složité.
    • Protože vydělávat peníze je dneska pro mnohý zločin proti lidskosti.. *7*
  • Parada ale hlavne at doladi jednicku. Hlavne debug by to chtelo ono preci jen pri tom mnozstvi veci co tam je je moc kombinaci a tim padem potencionalnich chyb. Kazdopadne se tesim.
    • *potenciálních
      • Tak ano i to je spravne ale podle ceskeho jazyka je spravne i moje varianta. Smir se s tim. Jsou to synonyma.
        • Není je to nesmysl takové slovo neexistuje..
    • "Potencionálních chyb" možná, ale reálně existujících je minimum. Tak tomu bylo před novým patchem a je tomu tak nadále i po tom posledním. Nějakej čas jsem u Terrarie strávil před i nyní po patchi a nemohu si vzpomenout na jediný bug. Jediné, co mě teď zlobí, je odezva přepínání itemů na toolbaru, ale zas tak hrozný to neni..
      • Ja ma tez nahrane stovky hodin. Avsak si bohuzel chyb vsimam. Dost casto se ocitnu ve zdi treba v kamenu proste najednou muzu projit 1blok sirokou zdi jakmile projdu uz to nejde a za chvili zase. Dalsi chyba je pokud zalijes lavu vodou muze nastat situace ze se lava nepromeni v obsidian ale jen "pozira" vodu a nic se nedeje. Nemluve o goblinech kdy jejich kouzelnici po te co me zabili zacali strilet pres skoro celou vysku mapy na kolegu ke kteremu ty strely doletely po dlouhem case. A spousta dalsich drobnych nebudu vypisovat vse. Da se s tim zit ale bylo by pekne kdyby to tam nebylo. Samozrejme je to moje nejoblibenejsi hra a hrat ji budu dal. Nechapej tedy moji stiznost spatne ale spis jako prani zapaleneho hrace mit dokonalou hru.
        • Tak to máš asi fakt peška. *15* Mně se fakt nic z toho nikdy nestalo. Možná je to nějakym nastavením světa nebo bůhvíčim.
  • ne developere, nech si to, vydlabal si se na nas, my dlabeme na tebe.
    Teraria 2 uz existuje a jmenuje se Starbound.

    Kdyby si nebil ňouma tak by si vyvoj nikdy nezastavil (na rok nebo kolik to bylo) a zadna dobra konkurence by nevznikla, protoze tvuj kolega by nemel duvot nic zakladat.

    Takze diky za 1.2 ale uz stacilo, bez si delat co chces. Teraria umrela, zrodil se starbound, bez si oplakavat usle penize.
    • Starbound jsem si předobjednal především kvůli Terrarii, kterou jsem nějaký čas hrál a bavila mě. Ale především proto, že se zdálo, že tvůrci Terrarie se na ni vykašlali. Žádný update, žádné zprávy. Hodně dlouho. A i když teď spíše fandím Starboundu (hlavně díky komunikaci developerů s hráči), jsem rád za Terrarii 1.2 i za připadnou Terrarii 2. Komu to uškodí mít na výběr? Starbound se už zaplatil z předprodejů a Terrarie na tom nebude o moc hůř. Takže *5*
    • Ví se z jakého konkrétního důvodu vývoj přerušil? Protože kdyby to bylo něco vážného, osobního, tak by to byla od tebe solidní křivda.

      Ví se to tedy?
      • Narodilo se mu dítě, tak potřeboval čas, aby zařídil vše potřebné.
        • Jo vyvojar do plynu, hazl jeden co si to dovolil mit dite, kdyz zastupy teenageru cekaji a netrpelivosti mackaji bedary. *1*
    • walltar
      MYslím, že obě dvě ty hry mají svoje místo ... každá bude jiná a i když si budou konkurovat, tak jim soutěž jenom prospěje.
  • však kdyby to předělal do 3D ztratilo by to uplně kouzlo :) super ... bude to paráda :)
  • Stormangels
    Těším se :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit