Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.facebook.com/pages/-eXact_END-Internetov%C3%A9-a-hern%C3%AD-centrum/253099984716123 *3*
  • Ouu *12* *12* *12*
  • Američané už potřetí budou zachraňovat svět před zlíma Rusákama. Hra bude ještě epičtější než Black Ops - více hollywoodských scének, více výbuchů a více stovek nepřátel umírajíc pod palbou hlavního hrdiny. Už teď se těším na CoD:Modern Warfare 8.
  • Vypadá to že Captain Price přežije všechno ... i svoje vnoučata xD
  • ahoj...prosim co znamená zkratka PR? ....jak píšete PR kecy atd.

    jinak fandím BF3 :))
    • Public Relations.
      kontakt z verejnostou v preklade.
  • to:
    10.05.2011 19:47 mijunior (anonym) upravit líbí nelíbí vlákno -2
    A to mi rika 14 ti lety kluk? Kdyz ty si jeste tahal kacera ja s tvym tatou sedel u piva.


    A ty drsný "tatko" tu reaguješ na 14 ročneho chalana na games.cz - lol. Vieš kde chod so svojim kačerom ? Tam sa radšej venuj deťom a nie tu na nete. :)
    (inač ohladom COD vs BF3 suhlasim so všetkym, že BF3 ich prevalcuje ako parny válec)
    No pokial by spravili druhu svetovu... tu malo kedysi COD zmaknutu na jedničku... bohužial ta doba je už preč.
    • Nevsimnul jsem si ze by tu nebylo nejake vekove omezeni. Lide starsi 30 ti let se nesmi zajimat o hry a hrat je? Meli by uz vyhlizet nejakou tu lavicku v parku ze ktere budou ve stari krmit holuby?! Nevidim duvod proc bych na nej nemel reagovat, diskuter jako kazdy jiny. Ovsem kdyz mi ve svem veku napise ze mam co dohanet tak musi pocitat s tim ze se vuci tomu ohradim. *5*
      • Nepochopil si, prečo som reagoval tak, ako som reagoval.
        Pustil si sa donho rovno s naražkou na vek, a ja som naražal na to tiež. Ale tebe to očividne viac vadilo ako jemu. A pritom to iste čo ja si napisal v podstate ty jemu. A pritom toho naozaj môže mať viac odohrate ako ty. :)
        Nemá to nič spoločne s pristupom na stránku. Len som reagoval, kde by si ty mal toho kačera ťahať. :)
  • Mna len fascinuje, ako tu vsetci ti, co nadavaju na CoD, maju velmi dobry prehlad, co v tej hre je a nie je a ako sa to hra. Ale to uz patri k diskusnemu folkloru. Nakoniec si aj tento diel kazdy minimalne stiahne z warezu, prejde a potom bude nadavat, ze to je furt to iste. Mna CoD celkom bavil (teda len tie diely od Infinity Ward) a ze z toho robia biznis, kym sa to este dobre predava, no tak to je faaaakt nepochopitelne, az nehorazne.
  • Tak potěšilo :-) těším se na Soapa.. snad ho bude mluvit zase Kevin McKidd a hudba bude od Zimmera.. modern warfare prostě singleplayer můžu...
    • Souhlasím, co se týče hry pro jednoho hráče, ačkoli mám také výhrady vůči "systému bezinovativního CoD a jeho ovlivňování jiných titulů ", jak tu zmínili jiní a radikálnější kolegové vůči této značce, sám jsem našel v zalíbení v dějiství, který se kolem Modern warfare nese a jejich jednotlivých postav. Osobně mě totiž zajímá, jak se nadále bude vyvíjet konflikt, který započal útokem na Spojené státy ze strany ultranacionalistického Ruska a často jsem si pokládal otázku, jak se k tomu postaví zbytek světa, takže jsou-li informace kolem tohoto pokračování alespoň trochu pravdivé, jsem rád, že tvůrci ( ať už na dalším díle pracuje kdokoliv ) se nebojí zabývat i reakcí jiných zemí, což může klidně vést k začátku třetí světové války a také mě zajímá jak v tom další roli sehrají bývalí členové Task force 141 atd. Je fakt, že koncepčně to má velký potenciál a klidně bych si nechal líbit i zpracování zcela nového a vlastního konfliktu s nějakou tou logikou probíhajících bojů a důležitých a velkých střetů, který by reprezentoval, jak by taková třetí světová válka mohla vypadat, ačkoli je to jen takové teorizování fanoušků kolem univerza CoD. Ovšem bych byl nerad, kdyby to skončilo jen v následujícím díle tím, že by " US troops " zahájily masivní útok na Moskvu a vítězně by vztyčily americkou vlajku na střeše Kremlu. Hodně zajímavě se jeví i ono použití hlavice nad východem USA, díky čemuž se podařilo zvrátit převahu ruských jednotek na touto frontou. On vlastně nikdo neví, že to byl riskantní, ale úspěšný pokus Price, takže se americké velení může domnívat, že to přiletělo na rozkaz Ruska, takže to může mezi ostatními zeměmi a hlavně samotnými Američany, pěkně vřít s palcem na tlačítku.
      • Naprosto souhlasím, singlík MW a MW2 byl zábavnej a pokračování se Soapem a Pricem si nenechám ujít....
  • Ethy
    Zkrátka a jednoduše: BF3>MW3
  • Celá hra by měla být ve všem větší, mohutnější, rozmáchlejší. Doslova monumentálnější a epičtější...

    Ježíš já myslel víc jak Black Ops to už udělat nejde. Místo 50 vrtulníků bude na nebi 100. Místo pěti výbuchů bude dvacet. Ach jo... kdyby raději udělali nějakou sřílečku a ne video vhodně tak leda na YT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit