Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To byla teda rychlovka, vidno že tohle asi je hlavně multiplay rozšíření😐

  • Jack1947

    Du tahat ...

  • TheGGG

    hru jsem dohrál a odinstaloval, docela mě bavila, ale jsou tu i jiné hry... tento přístup, hra jako služba, kdy bych si měl nechávat hru celé roky v pc, aby zabírala 80 gb místa jen kvůli tomu že občas vyjde nějaká prkotina, to fakt ne. Možná až vydají všechny bonusové PvE mise si to nainstaluj iještě jednou, už jen kvůli tomu, že konečně lze customizovat AI partu (což byl očividně tak strašný problém, že jim to trvalo bůh vý jak dlouho po vydání implementovat). Každopádně tato mise bude zřejmě kvalitou na úrovni té se samem, takže žádný rush není třeba....

    a proč proboha z R6 vybírají operativce jako twitch, která se do prostředí bolivie vzhledově vůbec nehodí...

    • Jack1947

      Tak můžeš to smazat nainstalovat jen když je nějaká akce.Jn no já bych to měl stažené asi do 3hodin.

      • TheGGG

        nemám místo v PC... 4/5 her mám odinstalovaných a stejně 2 tera skoro zabraný...

        • Jack1947

          Já zase 3tera...

  • Lukyz

    Mno, já bych víc ocenil Johna Clarka nebo Chaveze Dinga -> to jsou členové R6! 😎

    • SalemCZ

      tak Siege je výcvikoví simulator, to neni opravdová R6.  Dáš proti sobě dva policejní týmy a koukneš kdo vyhraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit