Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemel nesmysly.

    "When all scenarios (there will be around 10 of them) are completed, a free roam mode will be unlocked. In this mode, player can move around a 15 sq. km. area without any time limits."

    Jestli nevíš co je m2, zpět do lavic.
    • whiterabbit
      15km2 ti přijde jako dostatečně velký prostor na freeroam pro x lidí? 16km2 budou mít i mapy pro SQUAD ;)
      • ja nikde nepsal ze me to staci. jen jsem napsal jak to s tou mapou je, protoze nekdo psal ze to ma byt 16km x 16km (coz samozdrejme neni 16km2).

        a srovnavant EFT se Squadem muze jenom naprostej diletant... *7*
  • https://www.youtube.com/watch?v=IPlnHe9l34E
  • whiterabbit
    No faktem je, že podle čísel se po tomto update ztrojnásobil počet hráčů což je stále plus :)
  • Dokud nepřidají slibovaný Freeplay mód, tak se budou stále potýkat jen s úbytkem hráčů. Ani nové (dle mě povedené) UI tuto hru nespasí.
  • Ta hra nikdy open world nebude, vývojáři cenzurujou FB, ztrácí se příspěvky ohledně otázek na open world, atd.... :D
  • Kinet1c
    Samozrejme upgrade zbrani :D, tym mysleli to ze napr. jedna zo zbrani ktoru mam a aj rad pouzivam, VSK, tak minimalne upgrade ktory na nej uz bol tzn tlmic, zmyzol a da sa ho vybojovat za 1k+ killov tusim, presne si to nepametam, viem ze 850killov je red dot :D, alebo sa asi da kupit za gold, ako no hm.. nejaky tam ten upgrade je co predtym nebolo a tak, ale niektore zobrali a musis ich znova aktivovat, tomu hovorim upgrade, ale inak je to celkom ok, zda sa my, ze aj hra bezi viac stabilne (myslim FPS).
    • no jo, taky mě to u vsk nas*alo, ale alespon me to donutilo trosku hru podporit a za par stovek sem si poridil scopy, tlumice do vseho potrebnyho :D
  • Jack1947
    Jo ale je to PVP stále a tak to asi i zůstane *7*
  • namontovat scope na zbran je fajn len to meni dost zauzivane sposoby hrania. doteraz mala jedna frakcia pristup k sniperke o jeden tier skor ako ostatne a i tak to kazdy grindil koli tomu.... teraz sa da namontovat optika na kade aku spuntovku... a tie tlmice su tiez peklo, dost je problem sa v mapach orientovat a najst protivnika a teraz moze po vas vystrelat cely zasobnik a ani to nepostrehnete kym neumrete
    • hej, to hces ako povedat ze uz hra nieje plna citrov s walhakama ? neverim P
  • Na to ze to je free to play je to pecka
  • Než bude ten open world a zůstane to jen multiplayer řez v arenach, tak mě to moc nezajímá. Escape from tarkov vypadá, že bude lepší.
    • whiterabbit
      EFT vypadá, že bude opravdu lepší, ale taky to budou prakticky arény když to tak vezmeš. Mapa je rozdělena na jednotlivé zóny takže to přece jen není freeplay ;)
      • No podle preview je ta zóna 8x8 km a freeroam říkali 16x16 km. To už je hodně velký. Tak uvidíme. Ruský pr se taky musí brát s rezervou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit