Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Super DLC, kde konecne Adewalé dostal prostor... a cely pribeh s zachranovanim otroku byl zajimavy , rozhodne bavilo osvobozovani otroku bylo celkem zabavne a zabirani uzemi (kde otroci bojovali po boku) prijemna vsuvka, i ten konec no mohl byt i delsi ale defakto bre. Za me 8/10.
  • Edward mě bavil a postavy okolo něj taky / Mary:( , Černovous atd./, ale je fakt, že Adewalé byl víceméně k ničemu, mouchy sežerte si mě, když už něco řekl, tak spíš mrčel a nepomohl s ničím. SPOJLER To i ta buchta pak byla na jeho místě akčnější a lepší.
  • Adewalé je nejhorší kapitánova pravá ruka co jsem kdy viděl, chlap jak hora, ale nikdy s ničím nepomůže, s bojem, s dobývaním lodí, nebo třeba jen s odlákáním nějakých mamlasů abych se mohl proplížit k další oběti. Místo toho si hraje na rádoby kapitána tím že pózuje u kormidla když dobývám loď nebo řeším něco na ostrovech a myslí si že to nevidím. Tak pane Adewalé, co kdybyste pro tentokrát VY zabil dvacet vojáků, odstřelil 3 sudy s prachem a vyšplhal na stěžen odříznout vlajku, zatímco já budu u kormidla popíjet grog? *1*
    • :D Já to beru z jiné stránky, když jsem vylitej s posádkou někde v zaplivaný hospodě, tak mi alespoň někdo hlídá loď.
    • Zapomněls, že tě nechal napospas na pustým ostrově a odjel s cizí lodí.
    • No to je právě vono on tam má stát upozorňovat kapitána což taky dělá furt ho tam slyším ječet a když není kapitán na palubě já nevím třeba když je na lodi kterou právě zahákoval tak kdo se asi postaví ke kormidlu? nebo si jako myslíte že ta lod tam bude prostě jen tak poslušně stát zatímco druhý plavidlo je bez kormidelníka a jsou k sobě připoutaný jen nějakejma lanama? Ade dělá přesně to co by měl dělat.
      • možná na tvojí lodi, já jako odchovanec Star Treku zastávám filozofii že první důstojník by měl jít bezhlavě do akce kdykoliv je příležitost *1*
        • samozrejme i s vrchnim lekarem :D
    • Ristoro
      Pobavils :D. Je to tak :D. Možná proto vzniklo tohle DLC :D.
      • Jack1947
        Urcite, nepravem opomijena postava konecne dostane nejaky prostor... tedy bylo jich vice, Kenway byl az moc stedem vesmiru. ( Tech DLC asi moc nebude, nebo jo ?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit