Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Dá se už z vozidel vylézt jako to šlo v RO1 ?
  • Kdo si snad myslí že je tahle hra mrtvá, tomu můžu oznámit že prakticky od podzimu 2011 hraje stálý počet lidí. (Dobrá hra=Dobrá komunita)
  • oi,
    hru jsem teď zakoupil, začal stahovat(10gb) ale někdy při 9,7 gb mi to hodí: Při aktualizování hry RO nastala chyba (stažené soubory jsou poškozené). Hází mě to na steam podporu. Co dál? Někdo nějákou radu jak to zprovoznit? Díky
  • Panzer III ausf. M není lehký tank, ale střední a navíc ve hře není ausf. M ale L nebo J.
  • stale to hravam uz dlhe roky stale je to na realizme hra ktora ma vyzvu.narozdiel od titanfallu battlefieldu kde za mesiac hrania ste borec.
  • Inquisitor
    MP hry nehraju, jediná vyjímka je právě Red Orchestra. Ještě se chystám na Verdun, taky nevypadá špatně.
    • Verdun je docela dobrá, ale ten, kdo to hraje na all low, má výhodu, hra má pořád dost bugů a málo módů + špatnou optimalizaci... Ale musím říct, že za těch cca 3/4 roku, co mám hru koupenou, se dost zlepšila :)
  • Doporučuji realism servery na nich je nejvíce hráčů co spolu komunikují a užívají taktiky. Mezi dobré servery patří například TWB Last Stand. *9*
    • Inquisitor
      Jedině na realism, jinak to nemá smysl ani hrát.
  • Super hra ale bral by som viac menších serverov, hra je potom taktickejšia, 64 je hrozný kravinec *4*
  • Hmm mozno to skusim. Uz som nehral asi pol roka. Mam nahranych 400h a taktiez sa pripajam k nazorom ze je to jedna z naj MP hier. Pre mna osobne za posledne 3 roky jedina mp hra ktora ma bavi. Az teraz ma zaujal konecne aj iny mp a to last of us na ps4.
  • wenceslaus
    Při záběru na interiér tanku jsem si nemohl nevzpomenout na WT a WoT... proč jsou v FPS lépe udělané tanky než ve hrách na ně zaměřených? Zrovna WT by si z RO mohl brát příklad (obou dílů)
    • tomocz
      Protože v RO2 máš ty tanky asi 3 (nvm, možná jich je víc, je to dlouho, co jsem to hrál), ve WT jich máš desítky a časem i stovky, což by jim dalo dost práce. Stačí, že slíbili kokpity bombardérů a ještě je neudělali...

      Což nemění nic na tom, že bych tam ty interiéry tanků nepřivítal. Bylo by to super, o tom žádná :)
      • wenceslaus
        To je pravda ale zase tam nemají detailní pěchotu s haldou animací... navíc letadla (až na ty bombardéry) je mají. Osobně myslím, že je lepší mít 20 tanků s interiérem než 50 bez (a ještě nedoladěných)...
        • tomocz
          20 tanků na hru o tancích je dosti málo. To by to pak nikdo nehrál, kdyby za každý národ mohl jezdit s pěti tanky... já osobně se vždycky těším na nějaký nový tančík.
          • wenceslaus
            "nikdo" je moc silné slovo :-) IL-2 si taky lidi užívaj jen s pár letadly (vím, je to něco jiného ale těžko hledat srovnání).... a neříkám, že by to tak muselo bejt napořád. Jen že začátek je tak podle mě lepší.
            • tomocz
              Aha, nová IL-2, tak s tou nemám zkušenost :) Neříkám, že nemáš pravdu, ale zároveń nemůžu říct, že jí máš :D Ono to bude člověk od člověka... někdo radši víc strojů bez interiéru, někdo raději méně, ale víc propracované :)
            • wenceslaus
              IL-2 Battle of Stalingrad začná s 4 + 1 premium za každou stranu.

              Vývoj jde pomalu taky kvůli velkýmu počtu strojů... ale snad 1.43 všechno opraví :-D
              U těch lodí - to snad ne.... vlastně jo, určitě chtěli. Ale u těch tanků to o dost důležitější, řekl bych.
            • tomocz
              Pravda, s "nikdo" jsem to trošku přehnal. Je pravda, že v základním IL-2 bylo letadel v podstatě pár, ale ve verzi 1946, nebo která byla poslední, jich už bylo požehnaně :)

              Jak říkám, bylo by to fajn, ale pro WT už je to v tuto chvíli docela nereálné... Už takhle jde ten vývoj dost pomalu a když by ještě chtěli přidat interiéry tanků, tak by novinky přibývaly ještě pomaleji. Nehledě na to, že až by vyšly lodě, tak by lidi chtěli i interiéry lodí a to už by byl nářez :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit