Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím že to bude aspoň nějaká zmněna protože v 1,2,3,4 díle byly chlapy.
    • A hrál jste to vůbec, když tvrdíte, že tam byli jenom chlapy?

      Ve všech 4 dílech byla Elena Fisher (ta, co si nakonec Nathana vzala).
      A v aspoň 2 dílech byla Chloe Frazer, to je ta, která teď bude hlavní postavou The Lost Legacy.
  • Nevadí mi ženské postavy ve hrách, pokud jsou zpracovány uvěřitelně. Ale tady to na mě působí, že se chovají a mluví jako chlapy... Působí to dost zvláštně (alespoň na mě)

    Přijde mi to jako že tvůrci umí psát scény a dialogy pro mužské postavy, ale najedou tam dostali dvě ženské, čemuž se moc nedokázali přizpůsobit...
  • CRYPT
    Mohli by se pretahovat o muj kel
  • bukrr
    Uncharted je z 50% Nathan Drake, takže jsem rád, že se dělá i v ženské verzi.
    • Abych řekl pravdu, tak bez Nathana si Uncharted nedokážu ani představit. Všichni totiž na Uncharted milovali tu ironii a sarkasmus, kterou tam vnášel.

      Z trailerů The Lost Legacy je bohužel vidět, že v případě těch dvou žen se bude jednat o pokus o serioznější drama a survival.
      • bukrr
        Chloe docela hláškovala už ve druhém díle. A co se týká toho surival a dramatu, je to možný, ale vážně věříš tomu, že hra s ženskými hlavními hrdinkami v téhle době, bude o tom, jak jsou vlastně "slabé"? Nikoho netrigruju, myslím to vážně. Ženy budou i v BF 1 a Call of Duty WW2... jako silné postavy je cpou všude.
        • To jste špatně pochopil.
          Tady nešlo jenom o hláškování (spousta postav v Uncharted měla dobré hlášky), ale jde o celou situaci, kdy Nathan byl jakokdyby poctou/parodií akčních hrdinů. Uvedu příklad:
          >> Na střechách budov je hromada vojáků s kulomety, kteří to kropí na Nathana, všude okolo bouchají výbušniny, budovy se začínají sypat k zemi, Nathan naposlední chvíli vyskočí z terasy, proskočí ohněm a lanem se shoupne na protější budovu, kde ale na boční straně není žádné okno, a tak se přehoupne přes roh budovy a přesně se trefí do malinkatého okna, i když nevěděl že tam je (reálné šance na přežití téhle scény 0,000000000000001%). Nathan následně vstane ze země a opráší si rukáv od trochy prachu (LOL) a řekne "Tak tohle bylo trošku nebezpečné." <<

          Na tom je nádherně vidět ta nadsázka a ironie, kterou tam Nathan vnášel :D
          • bukrr
            Á! Tak to určitě jo, jak píšu, Nathan je pro mne 50% Uncharted, ale věřím, že i tohle bude pecka
  • To je sice hezké, ale budou se dvě hlavní hrdinky přetahovat i v bahně? nejlépe spoře oděné.
    • Odkazuji na pravidlo 34 (Rule 34) !
    • O tom není SPORU *2*
    • TheGGG
      to až na p*rnhubu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit