Přejít na výpis diskuzí

V nových videích na The Legend of Zelda: Breath of the Wild dojde na prozkoumávání i souboje

3.12.2016 11:53
Adam Homola 6 příspěvků

Na The Game Awards 2016 nemohla chybět ani nová The Legend of Zelda: Breath of the Wild a stejně jako u Prey jsme se dočkali rovnou dvou videí. Kratší trailer Life in Ruins nabízí sestříhaný a krátký pohled na souboje, jízdu na koni a nové lokace, zatímco druhé, čtyřminutové video už předvádí mnohem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ale ona ta hra je politicky korektní. Copak v ní je sex ? Jsou v ní nahé ženy ? Máte tam sexuelní partnerku ? Nic takového tam není. A Link je dokonalý androgynní typ, vypadá jako ta jedna modelka co byla model (a přiznejte kdo si myslel že je to holka -Zelda - jááá.)

  Je to hra od Nintenda... takže z toho fakt Zaklínač nebude...
 • Očividně zpátečnická hra. Proč není Link dívka? Kde je sociální cítění dalších postav?
  • Tuším že Zeldu dělají Japonci, a tam ještě nemají politickou korektnost. Například islámek je tam dokonce zakázaný a muslimáčci mají do země vstup zapovězen a to i v případech kdy se má jednat o krátkou návštěvu.
   • Islám v Japonsku není zakázán. Pouze mají extrémně přísné přistěhovalecké podmínky (obecně) a velice homogenní společnost, která je k Islámu podezíravá. Tyto faktory drží Muslimskou populaci v zanedbatelně minoritních číslech.

    Nešiř hoax.

    Více např. zde: http://www.politifact.com/truth-o-meter/statements/2015/nov/17/viral-image/viral-graphic-says-japan-keeps-out-radical-islam-t/
    • Mimochodem, v Japonsku je několik velkých mešit i s minarety.
     • Ten kdo mě mínusuje, ať si doplní vzdělání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit