Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mini Ninjas mělo převtělování taky. Tak se na to ěším i zde
  • mikezz
    Na parížskej prezentácii od Sony ma vpodstate nezaujala jediná hra. Pre mňa veľké sklamanie. Wild vyzerá kostrbato ale aspoň má potenciál byť niečim iným a zaujímavým. Trailer na Detroid je fakt studená sprcha, po super ukážke s Karou som tomu nemohol uveriť, do akých povrchných mainstreamových končín sa im podarilo dostať. Horizon - nezáujem. No Man Sky...Fakt mi ani jedna prezentovaná hra neprišla vo svojej podstate inteligentná. Asi starnem alebo čo.
    • A nebo to bude tim ze ses vemeno na hry
    • cituji tvůj poslední příspěvek: "Momentálne sa na Syndicate fakt moc teším, zatiaľ nemám k hre nejaké zvláštne výhrady. Je tu prísľub perfektného mesta, doby a atmosféry, pre assassína ako uliatej, nádherná hudba od kvalitného skladateľa, sústredenie sa na single, etc. Unity ma sklamalo hlavne optimalizáciou a preto som ho ani nedohral. Takže ak to dopadne tento rok lepšie po technickej stránke, Syndicate po čase určite kúpim."

      A tady ze sebe děláš nějakého old-school harcovníka hrající jen pixel-art, věřím, že kdyby to bylo na PC- tak tu brečíš dojetím, jak je to vše nádherné.
      • mikezz
        Sorry ale viktoriánsky Londýn ma láka určite viac ako nejaké robodinosauri a smutný droid. Do kategórie hardcore hráča patriť fakt netúžim a s konzolami som vpohode.
        • nic proti, ale zkusit open-world od úplně nového hráče na trhu(v oblasti sandbox) s neokoukatelným prostředím a pravděpodobně i odlišnými mechaniky by tě mělo lákat více než další reskin.
          • mikezz
            Assassína nepovažuje za žiadno ťažko inteligentnú záležitošť, ale nemôžem mu uprieť snahu o zachytenie kusu histórie, vernú reprodukciu architektúry. Rovnako ma láka napríklad na Zaklínačovi istá verzia slovanského sveta 14. storočia. Alebo na Kingdom Come česká. MGSV - afgánske prostredie. Far Cry 2 - Afrika. Podobné veci sú pre mňa zásadné. Robodinosauri v neotrelom prostredí sú mi blízke asi tak, ako by bol američanovi simulátor Škody 120.
            • souhlasím s jedničkou *3*
            • mikezz
              Uznávam, že Zaklínačovi 1 sa to darilo najlepšie.
            • Tak to tě Zaklínač musel zklamat, to nemá nic společného se 13-14. Zaklínač bohužel nesmyslně ujel do jákesi pomatené renesance.
      • Well done!
    • Urcite to bude to alebo co...
      • mikezz
        A díky Bohu za to. Aspoň už nemusím srácať čas s kúskami, ktoré mi nemajú čo dať.
        • Tak hlavni je, ze jsi nasel ve sve podstate inteligentni hru, ktera je v poradi 9 kopii toho sameho...to bude tim starim, zrejme senilita.
          • mikezz
            Určite bol Londýn vo všetkých predchádzajúcich dieloch. Kľudne si prejdem mesto ako walking simulátor a mám z toho niečo viac ako z mlátenia robotov. Na druhú stranu Enslaved ma vo svojej dobe dosť chytilo, ak prekvapia aj kúsky od Sony, rád zmením názor.
  • Jack1947
    Mnozí to budou mít s rozhodováním těžké Primal nebo Wild?
    • A nejvíc ti, co nemají PS4.
  • Poslouchám, jak v dáli temný bonga zní...
  • se hrama z praveku se ted roztrhnul pytel; co není nutne špatne ale ani jedna nema potenciál
    • Ty taky nemas potencial a s tvymi prispevky se roztrhnul pytel...
      • https://www.youtube.com/watch?v=7pyp3xSTqRc#t=02m10s
        • Odkaz na YouTube? Kolik ti je? Ne, diky, nezajem...
          • co je spatneho na odkazu na youtube?
          • mohl bych si zjistit kde bydlíš a uriznout ti hlavu
            • Tak v tvem pripade to vim naprosto jiste...ale druhy konec internetu neznam, kde to je?
            • podle sebe soudíš mne že ano, nikdy neviš kdo sedí na druhem konci internetu
            • Nemohl...oba vime, ze jsi jenom anonymni nula.
      • SadButTrue 1-0 max. Full Time...
  • Vypadá to trochu neohrabaně, ale rozhodně je tam potenciál.
  • kubi-wan
    No, ač to vypadá pěkně (i když si nedovedu představit, jakýma všema aktivitama tu divočinu naplněj), radši bych viděl BG&E2... jedničku jsem si nedávno vůbec poprvý konečně zahrál a je to pecka, která si jako jedna z mála nesprávně žánrově označovaných her zaslouží označení "akční adventura".
  • Magister_Peditum
    Hadí bohyně docela kočka. *3*
    • Pěkné kozy, škoda těch šupin.
  • To mi pripomina babi zlopocasnou :-).
  • Tak tohle je asi jedina hra ktera me opravdu zaujala. Vypada a hybe se proste krasne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit