Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus, tie animacie to pochovali
  • No nevím, 2D grafika u Banner Sagy se mi líbila daleko více. Ale tak uvidíme co se z toho vyklube.
  • Odpusťte pohanovi jeho sprostotu, ale mě se to líbí jako bachyně! ("sv*ně" je prý zapovězené slovo :D)
  • Celkově to mají vykreslené pěkně, ale pohyb a bojový systém vypadá příšerně.
    • Bojový systém? Tys v tom něco takového zahlédl, nebo máš chorobně bujnou fantazii?
      Animace bych v pohodě přežil - vypadají jako z filmů Karla Zemana (Čarodějův učeň), ale ty souboje...
  • Sr_Lobo
    Grafika nádherná, ale teda ta animace je asi myšlená jako "umělecká" nebo co ? *8* Jestli ne tak je to špatnej fór ...
    Jinak by to teda byla pecka.
  • Inquisitor
    Pěkný, ale proč chodí jako by měl nakakáno v kalhotách? Ta animace pohybu je nějáká divná.
    • Kdyby ses dostal do podsveti tak mas taky nadelano.
      Behem stredovekych boju se znacna cast ucastniku posrala strachy, neni to moc hrdinske ani romanticke tak se o tom nemluvi ale doufam ze vavra to konecne zpravuje realisticky *1*
  • Nostalgicky zavan ala Golden Axe :)
  • to je nejaky april ?
    • VaZqeZ_EU
      Jakože za a) co to je za sračku, nebo za b) na tohle jsem čekal? Prosím specifikuj.
      • V mém případě a i b zároveň i když v případě b je to spíš tohle jsem čekal bez toho "na" a nebo s tím "na" ovšem myšleno ironicky
  • Tfuj!!! To vypada jako ten hnus MAchinarium. Bleee

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit