Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak první? Však bude jen jedno ne...

    Jinak MP v TLOU je naprosto supr, jen ty lidi co to hrajou to kazí no...
    • dej PSN nick a zahrajem *1*
  • tak to vôbec nie je pravda, síce nie som vôbec multiplayer hráč, ale mulťák v Last of Us je skvelý, vyvážený, originálny a závislý na skvelej spolupráci a brutálny. Porovnať to s tou dementnou s*čkou singleplayer v BF4 je nonsens a môže to napísať len človek, ktorý to nehral.

    Imho pre niektorých ľudí je možno multiplayer v Last of Us lepší ako ten v BF. Minimálne je viac brutálny a komornejší.
  • Tak nevím co od toho čekat, akci asi těžko, když první bouchačku ji do ruky dal až Joel *7* ale nechme se překvapit.
    • Miserius
      Ale nožem uměla už od začátku ne? Asi stealth
      • Jo to je fakt.
  • Spíš by mě zajímalo, jestli se skutečně bude hrát za Ellie... v té době ještě nestřílela po houbících... spíš jen utíkala, takže jak bude probíhat hra...? Jen stealth? A honičky? :)
  • Ne že by šlo o zklamání, ale Ellie? Jako postava je v pohodě, asi nejsympatičtější herní teenager, ale její příběh známe, už jsme za ní i hráli a jediný, co v tom DLC bude zajímavý a na co se většina TLoU fandů nejspíš i těší bude odhalení, jak byla vlastně pokousána.

    Já fakt věřil v Ishe, nebo aspoň Joelova bratra... co zatím dělal on, než narazil na svýho bratříčka.
    • No já mám z toho videa takový pocit, že to bude ta část příběhu Ellie, kdy se nakazí a její kamarádka se promění. Tak mi to z toho videa připadá a když si vzpomeneš z příběhu, tak to vyprávěla Joelovi. To by mohlo být zajímavé ne ?
      • Miserius
        Mohl jsi to teda dát do spoileru
        • Jack1947
          Anonym by vubec nemel mit pravo. Spoilovat. *16*
          • vlastik.plaminek
            Odhadem půlka anonymů má lepší, věcnější a v neposlední řadě čitelnější komentáře, než ty. Tak radši pomlč a šoupej nohama.
            • Jack1947
              Aha, takze tim mi chcete rict ze to uz je vlastne problem cloveka ze neparil tu hru a ze nejaky anonym napise spoiler je v poradku. Jasne, anonymove jsou lepsi nez ja nepopiram ze se najdou taci ale co vidim vetsina je jen anonym a to s velkym "A".
          • PravyMonty
            Takže anonymům by se podle tebe měla odebrat práva?
    • Miserius
      Ono asi na nějaký DLC udělat uplně nový postavy, herce atd by bylo kontraproduktivní... Ale Neil psal nedavno na Twitter ze byl necim "osvicenej" a ze se nemuze dočkat až tu hru udělaj *1*
  • Miserius
    Škoda jen, že každý kdo to hrál ví jak to dopadne... Snad to nebude hodinový dlc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit