Přejít na výpis diskuzí

V Rainbow Six Siege si zabojujete proti nakaženým na způsob Left 4 Dead

2.2.2018 13:21
Adam Homola 18 příspěvků

Chystaný mód Outbreak stihl způsobit menší bouři ve sklenici vody ještě předtím, než online střílečku Rainbow Six Siege vůbec rozšířil. Kontroverzi jsme se věnovali minule, zatímco teď se můžeme konečně podívat na to, co se vlastně chystá. Na první dobrou to vypadá na variaci na Left 4 Dead, ale takhle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chválím, že po 3 letech na trhu hra neustále zraje + tenhle update přiláká další hráče.
    • Až na to, že odstranili dvě mapy, přičemž jedna byla fakt pecka (favela). Prý kvůli balancu, ale to je mohli nechat na publicku.
      • Čoskoro bude späť, pracujú na jej úpravách...
  • Rejsek
    Jak moc je to friendly k novým hráčům? Myslím původní hru, ne tohle DLC. Uvažuji o ní.
    • Není to zas tak ťežké, přirovnal bych to ke kombinaci Overwatche a CS:GO.
      • Veskoslav
        Proč lžeš? Overwatch mám rád, ale rozhodně je mnohem, ale mnohem snazší na naučení. A CS: Go záleží s kým hraješ. Nejblíž je hra, co se k tomu dá připodobnit je Insurgency.
        • Ne, nejblíž je Ghost recon Phantoms, ale to neznáš.
          • Veskoslav
            Zklamu Tě. Ale nevím, co sem taháš hru, která se už uzavřela....
      • Rejsek
        Nehrál jsem ani jedno *15* *15* *15*
    • Na "Ranked" tě to "většinou" bude dávat ke hráčům na podobné úrovni, jako ty. Na "Public" si moc nezahraješ, to je hardcore i pro lidi, co mají 200 hodin a level přes stovku. Ale jak psal LV, ten matchmaking občas dělá hrozný voloviny. Přesto když ti hra sedne, lepší na trhu nenajdeš. Insurgency je na mě příliš akční a malé. RO2 trpěl na hrozné respowny a nesmyslné umírání na nesmyslných místech. Squad a PR už je zase někde jinde.

Takže neboj, s bronzákama si zahraješ úplně v pohodě.
  • LV426
    Nejlepší mp hra !!!

*1*
    • urcite ne
      • Určitě je to subjektivní. Osobně to taky považuju za nejlepší MP hru poslední doby. Upřímně mě žádná už takových 5 let nechytla...
        • Nemam proti tomu nic je to dobra hra ale hlasit ze nejlepsi MP je opravdu prehnane
          • Co je na tom přehnaného? Prostě subjektivní názor. Pokud je subjektivní názor považován za něco přehnaného, je asi čas se zamyslet, kam to všechno spěje :D Za mě tu prostě poslední roky nebyla MP hra, která by mě chytla tak hodně, jako právě R6.
    • Je to neco na styl Ghost Recon Phantoms, takze nic prevratneho. A moc her jsi asi nehral.
    • Jack1947
      Zombíci ti tam teda nevaděj ?
  • TheGGG
    že by konečně důvod to zase nainstalovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit