Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budete moct??? Co je to za tvar?
    • dobrý den paní učitelko, napíšeme si diktát?
  • hmmm,tak ako ma prvy gameplay celkom navnadil,tak toto ma schladilo...nemam rad prilis dlhe mlatenie sa,obzvlast este vo forme sam proti celej armade....bola to nuda,chaos,a na konci ma uz z toho boleli oci... *7*
  • Malleth
    Zajímavej nápad, ale podle mě je lepší když můžu údery navazovat dle libosti. Tenhle systém bude asi dost motivovat k opakování 4 druhů komb pořád dokola.
    Hodně se mi ale líběj ty efekty.
  • Ty pohyby sou tak... škaredé...
    Proč nemůžou udělat někdy nějaký pěkný plynulý pohyb a musí to vždycky vypadat jak Tekken?
    Mě už nebaví ty divné trhavé pohyby...
    • EuroSamurai
      Proč něco takovýho říkáš když si tekkena nehrál?(předpokládám)
      http://www.youtube.com/watch?v=OY0nSFoGWO0 Vídíš tady trhaný pohyby ?
      • Jo jo... to se omlouvám - já sem s i to spletl s Mortal Kombat a třbe Marvel vs Capcom...
        Já takové hry moc nehraju tak sorry *3*
        • Mortal Kombat? tak to promiň kámo, ale ty jakoby trhané pohyby při silných úderech jsou spíše záležitostí street fightera
  • Lawliet
    Postavíme stovky pokladen! ..a otevřeme jenom tři! *16*
  • Podobny system jako ten pouzit v Jade Empire co se tyce uzdravovani a obnovovani energie/urychleni cooldownu. Dava to soubojum o neco vetsi hloubku nez maji normalni rubacky. Celkove se mi to velmi libi.
  • další hra jenž staví herní mechanismus nad základní logické myšlení
    ochranka jenž nemá zbraně, super, otázka kdo by byl dostatečný magor na to, aby takové lidi anjímal

    "hej šéfe, máme sklad plný supertajných zbraní se smrtícími účinky, jak je máme střežit?"
    "najmi padesát kulturistů, dej jim zbroj a štít, ale rozhodně né žádné zbraně, nechceme aby nám před skladem protestovali pacifisti, nebo hůř, aby zranili nějakou šílenou babu která se jim bude snažit vyrvat páteř z těla"
    • Takovýhle "nelogičnosti" se dají najít v jakékoliv hře.

      Pokud se ti Remember Me nelíbí, tak to napiš jasně a neuchyluj se k takovémuto nitpickování.
      • Nejedná se o drobnosti. Jsme v roce 2013, ne v roce 1995. Hry se z původní "kultury kriplů" rozrostly v multimilonový byznys. Je snad pochopitelné, že některá klišé už by mohla být překonána. A že mu to vadí tady? Nedivím se, blízká budoucnost, vše hi-tech až po strop, ale "ochranka" čítá jen několik lehce retardovaných slaměných panáků a pár robotů, které jde snadno zkonvertovat na stranu nepřítele?
        • LOL. je to demo...
        • Sakra bijci vždyť je to jen demonstrační video... třeba te v opravdové hře bude použito jinak.
        • Oprava: SKORO v roce 2013, slovo uteklo.
  • Takže rekapitulace. Můj oblíbenej "rozbitej" zvuk a hudba, oblíbené digi glitch efekty a hlavní postava je bijač. Jo myslím si, že tohle mě zabaví :)
  • A jedeme PR, 50000 komb zní skvěle, už se těším, až někdo přijde s momentálně moderní frází "choice is yours" neboli jak se super, že je možno si vybrat z tolika možností.

    Realita pro většinou hráčů: Nainstalení hry, prolistování internetu, která komba mají nejlepší poměr cena/výkon, to bude tak pět až deset. Zbytek z těch 50000 jako by nebyl.
    Alternativně nainstalení hry, po pár hodinách samovolné ustálení hráčova stylu na několika kombech, která mají nejlepší poměr cena/výkon a napříč hráčskými preferencemi bude v tomto směru panovat nápadná shoda, i když každý jedinec se asi budet v drobnostech odlišovat.

    Proč to píšu? Protože kdyby těch 50000 komb k něčemu bylo, tak jásám a děkuji vývojářům. Ale znuděně se rozhodovat, jestli fackovacího panáka rozkopnu, rozstřelím nebo digitálně rozsekám, to vyjde úplně nastejno. Pořád je to ten samý slaměný panák s tou samou nulovou snahou se nějak bránit.

    A léčení pomocí bojových komb je výborný nápad ( ne že by to už před tím v jiných hrách nebylo), ale to by napřed soupeři taky museli něco dělat. V opačném případě, a jak vidno i případě tohoto projektu, je to jen šikovně skrytý nekonečný heal.

    A chybět samozřejmě nesmí ani soupeři s přednastavenou imunitou, je to přeci velká výzva vědět, že na chlapíka se štítem nějakým zázrakem neúčinkují komba. Ach jo, kam to spěje...
    • A nenapadlo tě že se páni panáci nebrání protože to je ukázka ? Aby se pán u ovladače nemusel trápit s nějak moc těžkou obtížností.
  • Amylee.Anderson
    Uzdravit se tim, že někomu nakopu, seems legit :D
    • Lawliet
      Být kyborg, seems legit :D
      (czechish foreva)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit