Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Hele, Aleši, ale jestli nejsem úplně mimo, tak největší a nejočekávanější novinkou by pro mnoho hráčů měla být přítomnost retikulárního zaměřování myší :) Tzn. se zbraněmi se už bude střílet jako v 3rd Person Shooters

    http://www.thesecretworld.com/news/game_director_joel_bylos_reveals_his_plans_for_the_secret_world
    • Myslim, ze tam ctes, to co by jsi si pral. Bylo by to super, ale je to nerealne. FC neme zadne zkusenosti s timto typem strelby/utoku. Neumi kickovat bootery. Navic si predstav FPS kde defaultne ma kazdy zapleho aimbota a ty si ho muzes vypnout (pouziti noveho zamerovani ma byt dobrovolne). Myslim ze by to nikdo nevypl. Aspon teda ne v PvP.

      Nejdulezitejsi fakt je, ze Joel rekl "there won't be projectile system". Takze podle me jedina zmena ze misto oznaceni hlavniho targetu cvaknutim, staci na nej jen najet mysi...
      • jnsCZ
        oh sh*t... hmm, tak to jsem přehlédl :(
      • reticular <> fps !!! boze za co!
        • mezi reticular a fps jsem dalval znacku nerovna se! bohuzel neprosla :)
  • Veskoslav
    Omlouvám se za offtopic. Potřebuji pomoct. Videa mi zde zásadně nechtějí jít a přitom minulý měsíc šlo vše bez problému a nejedná se o špatný prhlížeč, nejede na ničem od IE až po Operu:(
    • asi máš slabyho kompa
  • ty jo možná obnovím account, tahle hra mela zatím nejlepší pve co jsem hral (hral jsem jen wowko a gw2). Motorova pila zni taky zajimave

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit