Přejít na výpis diskuzí

V seriálu Zaklínač se objeví Tristan Ruggeri coby malý Geralt

13.8.2019 12:00
Šárka Tmějová   11 příspěvků

Konec roku a s ním i vysílání zaklínačského seriálu se blíží. Většinu velkých jmen z obsazení už známe, dočkali jsme se plnohodnotného traileru a na spoustě webů už v podstatě odhalili, které konkrétní povídky budou zvěčněny v první sezóně. Do které z nich zapadá mladičký Geralt?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ilusiveman

  Loutkový Wyverny jsou nejvíc.

 • KrPa

  Aha, jak si vsichni stezovali na prvni dve epizody v poslekm serialu, proc je tam ten vycvik a detstvi, kdyz to v knize nebylo a ehjle, bude to i v novem serialu podle knihy 😂

  • readyxx

   ja si nestezoval  me ten seros docela bavil ,byl docela priblblej  ale co v te dome ne ( herákules ,xena, buffu  premozitelka koliku atd atd ) vlastne to bylo prvne co sem zaregistroval ze neco jako zaklinac je  a hl me ten herec docela jako zaklinac sedl narozdil od supermana , jinak uz i v te dobe mel na krku vlka misto placate mince :)

 • BoB.2

  Dočítám první knihu ,a je divné že i když jsem hrál všechny díly představuji si při čtení postavy podle posledního zaklínače.😉

 • Sapkowského jsem nečetl. Zaklínače I jsem si tehdy zahrál s velkou chutí, Zaklínače II jsem miloval a Zaklínače III kvůli hypu a (pro mě) dementním diskuzním bojům ve smyslu "RPG století"jsem začal Zaklínačem III pohrdat a tu hru jsem po pár hodinách znuzeně smazal.

  No a dost už bylo omáčky okolo, abych se taky dostal k jádru, proč sem vlastně píšu. Možná někdo vyvrátí moji myšlenku (jak už jsem psal Sapkowského jsem nečetl) Ten chlapeček na fotce k článku vypadá jak z reklamy na zubní pastu perličku, nebo na plínky. Očekával bych, že malý Geralt bude už od útlého dětství charismatická osobnost, která bude mít v pohledu divokou a nespoutanou sílu s nádechem mystična. Místo toho čumim na průměrnýho nic neříkajícího haranta, kterej se rodí v každym městě, vesnici, samotě....ještě mu chybí piha krásy a víc kudrlinek, bych blil.....

  • Geralt nebyl nikdy zobrazen jako malé dítě; sám je zmíněn v několika vyprávění, nicméně nevíme, jak vypadal. Podle jeho slov byl jenom další z mnoha spratků, co byl dost odolný nato, aby přežil Zkoušku Trav, resp. odolnější, než ostatní, takže podstoupil další testy (kvůli čemu mu mimo jiné zbělely vlasy). 

   Já chápu, že z hlediska seriálu je asi lepší, pokud uvidíme Geralta, Yennefer a jiné, jak se stali tím, čím jsou; otázka je, jestli to seriálu (a potažmo celému universu) neprokáže medvědí službu.

   Další věc je, jak vypadá ten prcek teď, a jak bude vypadat v seriálu. Úplně bych ho nezatracoval, ale řekl bych, že obavy jsou na místě.

   • Děkuji za rozšíření obzorů, tohle mě bohužel v dětství minulo. Ulítával jsem na JRRT 

   • ja_nic_nevim

    Oholí mu hlavu dohola, pár hodin rugby, strčí ho do pytle od brambor a bude.

   • readyxx

    https://www.csfd.cz/film/159966-zaklinac/galerie/?type=1  kdysi byl jako fakan zobrazen zde

  • iSpirit

   tak klidně se mohla jeho povaha změnit Zkouškou trav. Třeba chtějí ukázat kontrast.

 • Nejsem si úplně jistý, jestli to tam chci vidět, přece jenom to nabourá to tajemno okolo postav.


  Začínám mít o seriálu vážně pochyby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit