Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi se to teda libi a těšim se. Vypada to, že po všech těch NFS za posledni dobu, u kterych se mi zdalo, že nepřinesly vubec nic noveho do zavodnich her přijde aspoň tohle s něčim, za co bude stat si to zahrat.

    Neřikam, že tohle přinese něco noveho, ale libi se mi ty možnosti, ruzne vyzvy a ne jenom furt dokola zavody na asfaltu. Prostě pro mě to je po dlouhe době zavodni hra, kterou bych si rad zahral (normalně je moc nehraju, protože mi přijdou všechny docela stejne - auto, trať, jeď a vyhraj, vylepši auto a jeď znova...) a těšim se.

    P.S. nevite jestli se auta budou i nějakym zpusobem ničit? Nemyslim něco jako Flatout, to asi ne, ale prostě nějaky lehky destrukčni model vozidel.
    • Ristoro
      V traileru jsem viděl akorát ničení policajtů. A pokud to dělá firma, co dělala Test Drive Unlimited, tak ti do svojich her moc ničení nedávají. Uvidíme co z toho bude.
      • Pokud se nemýlím, tak firma co dělala TDU už neexistuje, ne? Na tomhle by měli dělat tvůrci nového Drivera.
        • Ristoro
          Nevím přesně, ale něco jsem zaslechl, že na tom dělá pár lidí z TDU. Možná to byly kecy.
        • Jack1947
          Presne tak , takze o destrukce nouze rozhodne nebude. *3*
  • Kurna...když si vzpomenu, jak jsem se kdysi těšil na Fuel a jak to pak nakonec dopadlo... na tohle se těším stejně, ale obavam se, že klamání to bude stejný.
    • Jack1947
      Takove Pure bylo lepsi no, na FUEL jsem uz zapomnel , narazil na nej az nedavno ( z recenzi to nebylo nic svetoborneho, pravda) ale tohle si vykracuje jinou cestou, nebo aspon snazi a to zavody aut az buhvikam. Nevypada to vubec zle , sanci by to mnelo dostat asi i.
  • Vypadá to dost sračkově, podobně jak nějaké poslední NFS... tohle nemá se závoděním nic společného.
  • Paul_cz
    K čemu to všechno je, když tam není pohled z auta a slušná fyzika ? K ničemu, that's what.

    A spravte si ten přehrávač, ve fullscreenu nejde ve firefoxu měnit hlasitost zvuku.
    • Pohled z auta tam jde, nebo jsem to aspoň videl na gameplayi. Vypadalo to dost dobře :)
    • montatatana
      Na co? To by bylo asi tak zbytecny jako v Burnoutu, tohle je proste arkadovka na vyblbnuti...

      EDIT: no vida a stejne tam bude a dle vseho peknej jako v Driverovi... http://www.youtube.com/watch?v=FCR5WBE1bLA#t=197
    • nez neco zacnes valit tak si o tom neco zjisti pohled z kabiny to ma najdi si to na youtube v jednom videu to ukazujou na E3
    • Na co ti je pohled z auta kdyz stejnak od tamtud nejde nic videt potreboval bys monitor s uhloprickou predniho skla a pak bych chapal pohled z kabiny
      • Spočítej si to a uvidíš sám. Řekněme 24'' monitor při normální vzdálenosti od očí a správně nastaveném FOV více než stačí na pokrytí aktivně využívaného zorného úhlu směrem vpřed (věci jako zrcátka a pohled do boku pochopitelně ne). A z vlastní kalkulace a zkušenosti můžu potvrdit, že i 19'' monitor a posez skoro o půl metru dál, než je obvyklé (nastavení FOV byl trochu oříšek), stále nijak měřitelně neovlivňuje samotné výkony a řízení, i když už trochu nabourává přehled o okolním dění.
        • ...a já tu jen sedím a masturbuju :(
          • "Lepší je plodníkem svým řádně zatřepati, než z povětrnou ženskou spáti."
            Jan Amos Komenský
      • Paul_cz
        Zajímavé, zajímavé, tell me more
    • Ani v Chrome.. už ma to sere
  • Jazz
    Pořád nechápu, jak je na tom ten tuning.
    Píšou, že si můžete změnit prakticky, co chcete, ale co jsem zatím viděl z videí, tak akorát zmáčknutí tlačítka pro změnu na offroad, na nějaký super nabušený auto a zase zpátky...
  • life28
    Chvíľku som to hral, arkádovka to je teda poriadna, niečo ako kombinácia NFS MW, Burnoutu a FUEL
    • langustyn
      za co ty mínuska? jak jste si tak jistí že to nepíše z Německa?
      • Problém bude nejspíš v tom, že někteří jedinci si myslí, že slovo arkáda je urážka (i když dneska už skoro je) a že zmíněné hry jsou navýsost realistické simulace.
        • life28
          Arkáda v podaní NFS je fajn. Tu sa autá správajú, akoby mali 20KG, plávajú na ceste (presne ako vo FUEL) a jediné, čo ťa zastaví je strom, alebo betónový plot. Zašiel som autom do husto zarasteného lesa a nevedel som sa odtiaľ dostať, pretože kamera lietala z jednej strany na druhú a auto sa prevrátilo na každej skale. Horor. Samotné závodenie na tej Miami pláži je fajn, až práve na to, ako auto pláva a nedrží na žiadnom povrchu, gameplay som točil, mám tu zavesiť video?
          • Ahoj, mohl bys sem dát link na to video z tvého gameplaye prosím? A ještě dotaz, jak to vypadá s tuningem? může si hráč měnit každou součást auta jako to říkají v trailerech nebo je to opravdu jen o přehazování těch 5ti "předupravených" kitů? A co manuální převodovka? Lze ve hře měnit automat - manual nebo je to čistě automatika a nedá se do toho sahat? Mám hru už asi 2 týdny předobjednanou tak mě zajímá jestli mám objednávku rušit nebo se těšit dál *1* Díky za odpověď.
  • Ristoro
    Možnosti upgradu auta vypadají fantasticky. Grafiku bych zatím moc neřešil. Bojím se spíš toho jízdního modelu. Zatím to vypadá tak nějak divně, nepředvídatelně.
  • Pete.palis
    vypadá to zajímavě, ale po grafický stránce nemastný, neslaný...vadí mi ten comicsovej nádech...
    • montatatana
      Neni ani tak komiksovej, ale auta maji na prvni pohled zvlastne karikaturovany proporce. Taky mi to docela vadi, clovek si ale asi zvykne.
    • to si moc komiksů asi neviděl .... lepší jak ty přesvícený nádhery co nám vydávají každý den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit