Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesim se hodne, ale na singleplayer. Jejich test dark zony mne trochu zchladil, ale multak nakonec neni to, co ocekavam. Spis exploraci a mene tuzsi nepratele v mensim poctu, nez bylo v coopu, coz by melo byt. Ale zalezi na casti mapy.
  • Ja tam stale vidim Watchdogs. Celkova prezentacia, grafika a UI.
    • Stopadesata third person akcni adventura s prvky rpg od ubisoftu, stejnej engine a recyklovane assety.
      Ale zapomneli tam dat veze *8*
  • Nic než žvásty zaplacený vydavatelem aby se to prodávalo, za pár měsíců od vydání po týhle hovadině neštěkne ani pes, tak jako po SWBF...
    • Tak nam prosim napis detailne, pane akademiku, kvuli cemu je to hovadina? Moc rad si prectu to nic co napises.
      • Jsi slepej nebo hloupej? To snad vidí každý, že celý ten koncept tý hry je zhovadilost bez špetky myšlenky...
        • Ty ses taky moc nepovedl
  • open beta bude ku koncu tohto mesiaca
    aspon tak to spomenuli na IGN UK co som pozeral.
    • Tenhle měsíc sedmnáctýho myslím
  • Škoda že tem nemôžu byť v PvP zóne spolu vyššie ranky s nižšími. Keď som hral WoWko tak gank bola jedna z mojich najobľúbenejších činností a imo by to pre nižšie levely prinieslo aj väčší pocit survivalu z hry.
    Inak otázka: dá sa levelovať aj v PvP?
    • Jinymi slovy jsi s oblibou sikanoval hrace na mensim levelu a mas pocit, ze by za to meli byt radi a melo by je to bavit.
    • Mhm v PvP máš Dark Zone Rank (ovliňuje jakej Dark Zone equip na sobě mužeš nosit a jaký bedny otevřít) a mimo PvP máš normální Rank (ovlivňuje vše ostatní)
  • Já se na to celkem těšil, ale po tom co jsem viděl poslední záběry ze hry, tak mne to dost přešlo. Střílet na čísla mne opravdu moc nebere. Čekal jsem podobný HC jako je například Neo Scavanger (co se snahy o přežití týče) a ona z toho je takováhle nemastná, neslaná přiskakovací akce typu Gears of War v kombinaci s WoTkem...
    • Morraw
      Upřímně jsem měl kdysi také takovou hodně zkreslenou představu. Představoval jsem si defacto DayZ v kulisách NYské metropole, kde by se dalo lézt do mnoha budov a kde bych mohl číhat na nic netušící hráče a obírat je o poslední zbytky psích konzerv. Něco podobně depresivního jako I am Alive.
  • Musím přiznat že tohle se mi zase líbí. Snad každý si může najít optimalní kombinaci pro svůj herni styl. Když se pak sejde team který optimálné pokryje celou škálu schopností může protivníkovi řádně zatopit. S nostalgiií vzpomínám na MP ME3 který byl svým zaměřením a různorodostí emzáků ještě pestřejší.
    • A nebo se najde 5 nejlepších buildů a zbytek se používat nebude.
      • To je všechno jen o lidech, v BF když si deset lidí v teamu vezme sniperku a začne kempit na base tak si taky v hajzlu. To by muselo být nějak omezené jako v R6 kde může být v teamu zastoupen jen jeden specifický agent. I ten nejlepší záměr lze v praxi zcela pohřbít.
  • prosím neslibujte.my uvidime
  • grafika od prvniho traileru opet snizena na 30%. ubisoft classic, v tomhle ma sirokou historii. hnus.
    • A viš na čem ten trailer běžel, na HW který nemá 90% PCčkářů a nikdy nebude mít 100% konzolistů. *6*
      • Morraw
        A to by zas lidi nadavali jak je to spatne optimalizovane.
  • takze tank x dps x healer..tohle me docela tesi :)
    • Ne nezbytně, dá se to pěkně kombinovat, v betě jsem byl na půl tank a dps. Ale jinak hlavní tři stromy jsou ty, cos napsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit