Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik tisic dalsich instaci tehoz domu vlastni dalsi hraci? .... Ja bych si totiz chtel v nejaky hre (ja vim, scifi) postavit (klidne cihlu po cihle) jen a pouze svuj vlastni domek, zcela originelni a vyhradne muj. Ajo, to vlastne muzu ... v minecraftu.
    • vlastní dům si můžeš postavit ve hře, kde máš mapu pro 20-30 hráčů. v eso je jedna mapa pro desetitisíce hráčů, to by znamenalo desetitisíce volnejch pozemků pro desetitisíce potenciálních domů...
      • Zajimavy, byl sem se podivat na minecraftich serverech, kde byly postaveny tisice, mozna i desitky tisic staveb. A zadnej problem to nebyl. Minecraft ma problem spocivajici v tom, ze je v jave, a tudiz i nadupanej server udrzi relativne malo lidi online, specilene pokud pouzivaji automatizaci. Ale par stovek jich da.

        Jo a zadna jedna mapa tam samo neni, protoze instancuje i ta mapa. Opet narozdil od toho prastenyho minecraftu, kde kdyz je na serveru 200 lidi, tak se muzou klidne vsichni sejit na jednom miste a setkat se. Ve vetsine MMO se nikdy nepotka vic nez 50-80lidi.
      • to uz snad v dnesni dobe neni problem ne?
    • Treba v life is feudal, rustu atd
  • občas mám nutkání se do LOTRa vrátit. Přece jen to bylo jediné mmo co mne kdy bavilo.
  • A jen tam mimochodem minuly rok vysel Legion, recenze se tady asi nedockame, tak to sfouknu sam. 10/10
    • Krescz
      já ti pomůžu: 3/10
  • Paulcz
    "Ve vlastním domu" - to je pako :)
  • nj skoda ze se jedna o instance

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit