Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další peripetie musulmana hašašína, tentokrát bude podporovat vraždění křesťanů, tedy jako obvykle, nyní ale francouzským ateistickým dobytkem. Hnus, velebnosti.
  • Prostředí, zasazení do historického období Velké francouzské revoluce, to vše mě láká, byť budu muset trošku překousnout ten levičácký akcent všech assasínovských her a jejich pokroucení historických reálií a motivů různých osob. Odklon série při díle Black flag mě velmi bavil a Unity také vypadá jako hra s nápadem. Co mě však trošku boří naděje na dokonalou hru, je za prvé přílišná masovost zabíjení, takže se s tichého, chytrého asasína stává masový vrah uprostřed ulic plných lidí a i když chápu smysl pro akčnost, tak pohyb postavy je příliš spidermanovský. Ty seskoky z desítky metrů vysokého kostela až k základů za pár vteřin jsou divné. Navíc ta hra vypadá neuvěřitelně nádherně, zvláště ta coop mise v paláci s úžasnýma texturama byl skvost, bohužel je mi také jasné, že na takovou kvalitu můžeme asi zapomenout a můžeme pak být "překvapeni"jako s Watch dogs. Budu se těšit na Vánoce.
    • A mimochodem to bude asi první hra, kde si nechám dabing ve francouzštině s titulkama. :)
  • Takze ... tentokrat se budou sbirat ... trebas 150 svicek v kostelich .... a vykradat se budou ty kostelni pokladnicky ... sice v nich bude dycky tak 1-3 penize ... ale co, to mame ... tak 30 hodin. Mno aby nahodou nekoho nenapadlo to probehnout za pauzu na kafe ... tak si bude muset nejdriv nakrast aspon 10 000 na poradnej mec.

    Pak tam dame ... 3 animace vykopnuti kostelnich vrat ... a ty budem opakovat v kazdym z 280ti kostelu. Animace bude optimalne aspon 5timinutova a neprerusitelna.

    Jop a taky by sme tam mohli zakomponovat sestavovani nejaky armady ... takze nas vranounek bude v kostelich zajimat mistni prelaty ... a muz ejim dat na vyber ... ze bud kostek podpali nebo ho rozeberou a prestehujou na jeho zahradku ... nebo ...
  • Mě by naopak angličtina s francouzkým přízvukem lákala je škoda že to tam nebude. Kombinace angličtiny a italštiny v AC2 byla super *2*
    • Ristoro
      To máš pravdu. Dabing Ezia mi přijde dosud nepřekonaný na herní scéně.
    • Sithard
      Mno nevim.. kdyz jsem na zivo slysel francouze mluvit le anglicky tak jsem mu prdlacku rozumnel :D ale mozna anglican co by se snazil jen o lehkej francouzskej akcent by jeste sel prekousnout. Radsi bych to mel v cisty ajine a treba obyvatele by mluvili na ferovku francouzsky s titulkama ale tomu krizeni jazyku bych se radsi vyhnul.
  • BoB.2
    Arno Arno kde ses k noze Arno ,kde ta čubička je?
    • Vrook
      Arno je asi někde zalezlej a jede párno.
      • BoB.2
        Arna je hrozná fena pořád někde skáče a leze.
  • Pamatujete si na dotaz v posledním FC? Proč nemůžeme hrát za aristokracii? Kdo by chtěl hrát za ty degeneráty, kteří tyjí z práce normálních lidí. Už se těším, až bude gilotinování v plném proudu.

    Tu hru by nesmírně oživilo, kdyby nám dali možnost volby. Kupříkladu jestli se přidat k templářům a plnit mise za ně anebo k hašašínům. Vzhledem k uzavřenému příběhu s Desmondem už by to bylo stejně jedno.
    • Super, tak namísto zdegenerované aristokracie budeme hrát za buržousty, kteří ve svých fabrikách budou za padesát let vykořisťovat děti :D
      • To je vlastně pravda, ale neboj se. Třeba se tvůrci rozhodnou příští díl zasadit do VŘSR a tam ukážeme i buržoustům *1* . Ježíš je anarcho-komunista.
    • Jam97
      Na tenhle díl se upřímně těším, příjde mi to jako příjemný návrat k celý renesanční triologii, jen doufám, že tu bude trošku víc toho skrývání a hrdina nebude žádnej "tupej indián s tomahawkem". Zbožňoval jsem AC I hlavně pro ten styl šermu, kdy jste vy nesměli útočit ale odhadnou útoky soupěřů (bez zpomalení času a obrovskýho rudýho ukazatele nad nepřítelem) a vykrýt je. Můžu ale jen doufat, snad budu příjemně překvapen jak u AC IV, i když to nebyl úplně pravej assasín :) BTW. Nemám tušení proč se to hodilo jako reakce k Ježíšovi
      • davidBray
        myslíš ten soubojovej systém, kdy na tebe šla posádka celýho hradu a stáli pěkně v řadě za sebou. Stačilo vykrýt a pích ho, vykrýt a píchnout dalšího a takhle asi tak milionkrát za sebou ...
  • Francie je mnohem atraktivnější, než Amerika (AC III, ale i Black Flag)

    Doufám, že se jim to povede, protože tohle má asi zatím ze všech assasinů největší potenciál :)
  • Už nám ten assasins creed prosím přestaňte cpát. Mě už to samotnýho s..e jenom když vidím nadpis.
    • Je fakt že by to mohli střídat třeba s Princem
      • Ristoro
        O kterém nic není slyšet, jen, že má být nějaká plošinovka, což je škoda. Sice jsem fanda AC, ale mohli by udělat pauzu a udělat nového prince. Přeci jen bez Prince by Assassin nikdy nebyl. A PoP 2008 byla super pecka.
    • Musíš být dost smutný člověk, když tě dokáže nasr*t taková prkotina.
      • Ano přehnané, zaplacené reklamy mi opravdu nedělají dobře. Nedokážu ale pochopit z čeho vychází tvůj verdikt ohledně mého smutku, prosím o vysvětlení. Děkuji
        • Když je to tedy potřeba vysvětlit... jelikož tě dokáže nas*at článek o hře a denně vyjde takových článků spoustu, tak musíš být permanentně nas*anej - smutnej. Prosím.
          • Od kdy nas...ej znamená smutnej? A ukaž mi, kde píšu, že mě dokáže na...t článek se hrou. Pokud vím, psal jsem, že mi vadí články o assassins creed. Doporučuju trochu přemýšlet, než něco vyplodíš...
            • Vzal sis to moc osobně, Jantare.
            • Děkuji náčelníku, že ses mě zastal. On pan Veka :) je prostě trošku mimo. Má očividně potřebu hodnotit co koho dokáže naštvat a na základě toho hodnotit jakej ten člověk vlastně je, ačkoliv by o něm cokoliv věděl. A toto opravdu není případ člověka, kterej by přemýšlel, protože přemýšlející člověk, než vyřkne nějakej verdikt, tak se o tom snaží nejdřív něco víc zjistit, nehledě na to, že takovej člověk by to pravděpodobně ani neřešil na veřejném fóru. Ne, jeho reakce byla a je jenom urážlivého původu, bohužel asi má nějaký komplex. Ale na to pane Veko jsou doktoři a né fóra :)) Tímto to uzavírám, protože debata s Vekou je naprosto nekonstruktivní a nemá už vůbec žádnej smysl, mám na práci důležitější věci, než řešit kraviny.
            • Vaše debata je vtipná, pokračujte! :) Ale pane Veko vy jste už někdy viděl nasr*aného a zároveň smutného člověka? Nemyslím si, ona nasr*anost je něco jiného, než být smutný.
            • Ty jsi tak trošku šašek, viď :) Rozhodovat co mě dokáže naštvat. Začni myslet chlapče, myslet.
            • Už jsi někdy viděl nas*anýho a zároveň veselýho člověka? Možná se budeš divit, ale Assassin je hra, tudíž tě se*re článek o hře. Ať by to byl článek o čemkoliv, pořád to nic nemění na faktu, že tě dokáže nas*at dost málo... tak mi raději nepiš nic o přemýšlení.
    • Asharak
      Ale tohle je ten nejlepší Assassin's Creed co byl kdy vytvořen! Jak to jen můžeš takhle hnusně říct? *8*
  • Jak se povede samotná hra, to nechám prozatímně osudu, i když i tohle dějinný období se asi dočká nemalýho cool pohledu na věc. Ovšem video naprosto znechutili těma svýma gumovýma připomínkama, jak a kde nezískali to nejoceňovanější lejno. Věřím tomu, že jakmile začnou nastupovat tyhle PR voloviny, tak to ve výsledku půjde s jistou pravděpodobností do kytiček. Zajímal by mě šulin, co s tímhle nápadem pro jednou přišel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit