Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamarádek, srsly? :D
  • Je to slabšie ako originálna séria.
  • Pořád dobrý, ale asi nejslabší epizoda z celýho Before the Storm...málo možností v exploraci, Rachel je skoro celej příběh mimo scénu a takovej nijakej konec, snad jen odkaz na originální LiS "potěšil" a trochu zamrazil.
    • Jack1947
      Jj přesně LIS byl ve všech ohledech lepší než tohle... navíc to bylo dost natáhlé ke konci a místama uspěchané a ty akční scény to nijak nevylepšily... spíš naopak trochu jim to až moc drhlo škoda.

      Chxyběl i i sex
    • suhlasim po v celku happy end konci. ta post credit scena je pekna pripominacia facka. Ale v celku mi pride to ukoncie take nijake, niektore veci a postavy tam nedavaju moc zmysel. Kazdopadne nelutujem kupu a tesim sa na bonus epizodu.
      • Taky jsem nebyl s koncem úplně spokojen. Celou dobu jsem se těšil na to, že se dozvíme jak přesně Rachel zemřela atd. Po post credits scene ve mně ale svitla nadeje, že by snad mohl být nějaký další díl? Celkově šlo podle mě o nejhorší epizodu before the storm
        • Neber si to špatně ale ještě než vyšla první epizoda tak Dontnod oznámil, že hra se nebude zaobírat tímhle tématem a bude to zasazené prostě do období kdy spolu trávily čas, nikdy to nemělo přímo zasáhnout do původní série.
          • To jsem netušil. Škoda no. Těšil jsem se na to už od prvního dílu.
          • Deck Nine, ne Dontnod. Francouzi pracují na plnohodnotném pokračování, i když jinde a s novými postavami.
        • Jak presne zomrela sa dozvies v Life is strange v 4 epizode.
          • Tak jsem to samozřejmě nemyslel. Nikde není video samotného aktu vraždy a co přesně k tomu vedlo.
            • Jack1947
              řešíš blbosti nic takového vidět není a nebylo potřeba.
            • Počkej si na tetí díl :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit