Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    V pražským metru je každou chvíli nějaká battle royale. Že se nebojíte tím jezdit, tyjo. V jednu chvíli stojíte na peroně a hledíte si svýho... a v druhý už jste v kolejišti, protože nějaká fetka se špatně vyspala.

    • Derp_1337

      To je teda story. Jako z Blesku.

      • dworkin

        Nesleduješ zprávy?

        • Derp_1337

          Vyvozovat jakési závěry na základě jedné události a tvrdit, že každou chvíli je tam někdo zabitý, je prostě přehnané.

          Něco takového bych čekal jako nadpis článku v Blesku, ale ne u myslícího jedince.

          • dworkin

            Moment, o zabitých jsem nic nepsal.

            • Derp_1337

              A co si myslíš, že znamená Battle Royale? Když to napíšeš, tak to k tomu neslučitelně patří.


              To je jako kdyby jsi napsal o vybíjené a pak ses divil, že tam byl někdo trefený míčem.

              • dworkin

                Reakce na příspěvek:

                Ježiš tak snad chápeš, že je to nadsázka. Nebo si fakt myslíš, že podle mě v Praze probíhá masivní hra na zabíjení, ve který vyhraje poslední přeživší?

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Jasně. Tak snad chápeš, že zmínka o Blesku byla nadsázka. 😉

                  Blesk je ten nejhorší odpad, kterému se nedá vyrovnat.

                  • dworkin

                    Reakce na příspěvek:

                    Ten Blesk mě nevzrušuje. Ale že jednou za čas někdo nedobrovolně skončí v kolejišti metra, to prostě skončí. Díky Bohu to většinou skončí dobře. Ale nechtěl bych...

  • Praha je skvela pro nejake upirske RPGcko, tyhle battleroyale ptakoviny at si delaji nekde v nju jorku treba. Kdo je na to tady zvedavej.

    • Tak ono by to obecně chtělo pořádný upírský RPGčko. Jak starý jsou Bloodlines? 15 let? A s dvojkou to momentálně vypadá všelijak.

  • mr.clayman

    Tak doufám, že ty noční vycházky budou taky jen za doprovodu psa. 😀

    • Vlkodlaka. Nez to vydaji, tak se zanr BR preji a uz ho nikdo nebude chtit.

      • Derp_1337

        Já myslel, že trh je už dávno přesycený BR a ohlášení "dalšího nového BR" s lidmi už ani trochu nehne.

        • je to úplně stejné jako když vyšlel 100. klon CoD, zombie survivalu, Doty, ... jakmile se to stane "populární", tak najednou každý musí mít svoji Dotu/BR/nebo cokoliv jiného co zrovna frčí, přitom tohle chování vůbec nechápu, protože nejvíc vždycky shrábne ten kdo s tím přišel jako první (má náskok před konkurencí) a pak někdo v rychlém sledu za ním, kdo se trefí hráčům do vkusu a dokáže to vyladit a správně inovovat, protože původní hra je většinou indie mess. Každý další už potom dělá tuctovou nezajímavou hru, která nejspíš nezaujme.

          • medveddd

            Obecně máš pravdu, ale jsou výjimky, zrovna u toho BR byly ty indie messy v čele s PUBG, pak přišel fortnite, ale po něm jsou další úspěšní, jako třeba Apex Legends, myslím, že se té hře docela daří.

            Spíš mě na tom mrzí, že se toho trendu někdo chytá s takovou značkou, ke který se tohle absolutně něhodí a má to vlastně už v názvu - Masquerade, ne "Massacre in the streets".

            Chápu, že vydělávat se musí, ale tohle je ubohý.

            • Vždy je první indie mess, který na tom vzhledem k nákladům většinou obrovsky zbohatne, protože se náhodou trefí do vkusu hodně lidem. Následně na to reagují ostatní studia, která se snaží ukrojit z hráčské základny svůj podíl nebo je přetáhnout k sobě a tam je důležité jak rychle jsou schopni tu hru vydat a o kolik je lepší a vyladěnější. Nicméně vždy se stane, že si parta manažerů podívá na pár nejhranějších her a snaží se udělat kopii a myslí si, že to stačí. Heartstone už teď taky není takový tahák a Total War se vytasil s tím, že chystá svoji karetku, stejně jak X titulů před nimi. Nechápu kdo jim to bude hrát, když cílovka TW je úplně jinde.

              • medveddd

                Reakce na příspěvek:

                Ono někdy to jméno stačí. Bojím se, že tohle bude totální kravina a komerční úspěch.

                To ale předbíhám, samozřejmě to může být super hra, ale rozhodnutí udělat battle royale ve světě Upíří Maškarády se mi vůbec nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit