Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem to, ale to tempo hry se k té hře vůbec nehodí, je to takové moc zběsilé a jednotky mi přijdou strašně rychlé, navíc nevím jestli je dobře že transport pěchoty po prvotním výsadku zmizí, když Wargame ho nechával hráči k dispozici.
    • nikdy jsem neměl potřebu ten náklaďák dál používat.. nehlědě na to že mi odpadá o něj starost
  • Velká škoda, že ve hře není strategická mapa, kterou by hráč mohl v kampani postupně obsazovat a kde by si mohl svoje divize vypiplat.
    • To mi dost chybi, scenare me nezajimaj, ma to pro me nulovou motivaci. Dynamicka kampan jako ma Wargame by byla lepsi.

      Hra ma paradni gameplay, ale misto dulezitejsich veci se snazej nacpat do hry Divize s + - stejnemja jednotkama, ktere uz maji ty ostatni.
  • Prej "do výborné strategie" *15* pobavili jste, kravina se smíšeným hodnocením a 74% metakritik.. No nic, jdu si radši zahrát Company of Heroes *2*
    • CoH je arkáda pro děti, zahraj si Men of War
    • jamar28
      CoH - taky dobrá podobná strategie, škoda jen, že je oproti Steel Division tak strašně arkádová a prťavá. *13*
  • Francouzky se vzdají a bude to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit