Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mondzi
    Nech zije gamifikacia! :)
  • Tohle bude další doplněk do série Race. Na GTR3 si ještě počkáme. Ale mezitím tu roste pCARS a Asseto Corsa (netKar Pro 2). No nevím nevím, kam kráčí Simbin. Dodnes je mi líto, že zrušili GTR pro XBox360 a že RacePro nemělo rozumnou kampaň (na tehdejší dobu bylo nejrealističtější simulátor na Xboxu!).
  • Co jim asi tak zbejva? Konkurence na rozdil od nich roste. V soucasnosti se hry od Simbin uz snad simulaci nazyvat ani nedaji...
  • To som teda zvedavy, pretoze tam budu musiet vymodelovat aj Slovakiaring. Tu ich vysoku latku realizmu uz dobre pozname. *6* Uz sa neviem dockat novych simulatorov tento rok, pretoze mi ta autospojka, autoblip a fyzika zacina docela ist hore krkom. Tie modely by mohli ale dat ako update zadarmo aj do Race 07.
    • Slovakiaring uz je v napr. rfactoru naprosto bezne, urcite uz taky udelany pro nekterou sim od Simbim.. tohle neni zadny problem :)....
      Trapi me spis zastarala fyzika a hlavne neustale stejny graf. engine. Podle prvnich obrazku z vyvyjeneho GT3 to nevypada nijak slavne... Tak snad je jim jasne ze vydat tu samou hru uz ponekolikate jen s novyma modelama asi nebude to prave. Uvidime jak si povedou v konkurenci nejnovejsich modu pro rf1 a nasledne rf2 a c.a.r.s...
      • Mne ani o grafiku nejde. Kludne by som bral grafiku z race 07, ale s poriadnou fyzikou. Project CARS mozno bude lepsi, ale urcite relativne dost graficky narocny.

        Ten Slovakiaring musim pohladat, rfactor nemam, snad bude aj na race07. Neviem ci mozu pouzit mod so suhlasom. Mohli by ale spravit svoju verziu. Mody byvaju vsetliake, ale na tu ich "kvalitu" a "standart" som nejako navyknutu. *15*
        • Zalezi na mod od modu.. nektere daleko presahuju svou kvalitou originalni hru samotnou :)
          Ono grafika samozrjme neni u simulaci dulezita, jenze kdyz si pak zahrajes CARS nebo Asseto Corsa a vratis se do hry s enginem Race07 asi to bude znat :)
          No uvidime, sem hrozne zvedav na Cars,rf2 a Asseto Corsa. Zatim na plne care vyhrafa rFactor 1 s nejlepsimi mody (F1 1994 LE 1.3, DRM Revival 2.0, Radical od modera Sandrox, FIA GT1, GT3, WTCC, BTCC, F1 2012, Endurance series 2012 a hromady dalsich :) )
          • Mne sa na rFactor nepaci ze su tie mody take "nedodelane" pretoze ich dela komunita... a ja si hrozne potrpim na kazdy detajl ! nemusi sa to pacit kazdemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit