Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nocs
    Hledám kámoše na gogu, mám rád tamní komunitu, ale nikoho tam nemám ve friendech. Navíc se to bude hodit až konečně bude Gwent. Nick stejný jako tady. *4*
  • zdeeneek
    Neverwinter Nights - moje druhá hra, díky které jsem si oblíbil žánr RPG. První RPG hra, kterou jsem si užil, bylo Baldur's Gate. Předtím jsem hrál i jiné (Dungeon Mastera, Eye of the Beholder, Ishary atd.), ale ty ještě bez znalosti angličtiny - tím pádem bez šance si je užít.
  • Jack1947
    Ty jo tyhle hry zdarma už si připadám pomalu jak ty blázni s humble bundle slevami *1*

    Njo, ale je to těžké něcvo nevzít když je to zdarma, třeba se poštěstí a někdy ty hry všechny zapařím. Co jsem dostal zdarma *5*

    Je tam odpočet 18 hodin tedy další free hra zítra ?
  • Mart9
    Díky za upozornění. V důchodu to zahraju.
    • Držím palečky.
  • Nektery questy byly doopravdy zabavny. Treba hledání puvodniho vlkodlaka, ktery nakazil dalsi vesnicany. Proklety zamek uprostred mesta... Ale u hry me udrzel hlavne soubojovy system a vyvoj postavy. Bohuzel muj saulinsky mnich mel problem v pestnim souboji s drakem.
    • NWN má skvělou atmosféru a luxusní systém classů (dnd 3E), příběh průměr. Akorát mi vždycky vadilo, že se postava pohybovala, jak kdybys měl lagy.
  • solomon.short
    Ousik: pokud jsi na GOGu zaregistrovany, prida se ti do knihovny. Stahnout je tak mozne primo z knihovny nebo z nainstalovaneho Galaxy klienta
  • KrPa
    vazne me na tom gogu stvou, jiz 4 hra, kterou mam a oni ji rozdavaji zadarmo
    • C.r.a.b
      Nj, taky jsem se nastval, kdyz jsem dneska dostal The Witcher 3 GOTY na Gogu zdarma, kdyz uz normalni verzi s DLC mam :D.
      • Ja si rikal ,kdy se me tam objevi.. :D
    • ostatní máš zadarmo na torentech...
    • witcher witcher shadow warrior system shock 2
    • Jen skoda ze tohle patri do kategorie ani zadarmo
      • Bohužel. Když nemáš vkus, tak na to doplácíš celej život. Smůla.
      • KrPa
        ty zase nepatris do kategorie clovek
    • Kam mi prijde nejakej link nebo kod abych si to sosnul? Nw me bavila a ted bych si ji znovu zahral
      • KrPa
        Prihlas se do gogu, na uvodni strance pod hlůavnim obrazkem je radek a tam tlacitko claim now

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit