Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Ať se vyprdnou na port a raději dodělají zbývající dvě části...Hlavně tedy tu lodní část..
    • Já se těším víc na tanky ;). Ale je fakt, že s loděmi si člověk zahraje málo kde
    • dalsi casti nikdy nebudou ;]
      • Kozy
        Ale?
        • je to jen lakadlo pro lidi...letadla jim trvaji nekonecne dlouho a porad to jeste zdaleka neni co by melo byt...nejake tanky a lode....pche
          • hele vy trotly uvedomujete si ze tohle neni hra od Wargamingu ?? Hry od Wargamingu jsou World of Tanks, World of Warplanes
  • Beta mě zatim velmi bavi, nemam teda nikde vic jak lvl 8 ale i tak je to paráda. Oproti World of Warplanes je to opravdu výborné (žádná % HP ale prostě vám rozstřelí křidlo? tak se pokus přistat na letisti a nechat si to opravit, nebo rovnou vyskoc). Kazdymu kdo si rad zalita jak "simulatorem" tak poloarkadovym stylem doporucuji
    • Ber v potaz že to bude lepší jak WOT!!.... jestli sisi všimnul tak dole jsou kouzelné záložky "armáda" loďstvo" takže až to bude hotové tak to bude masakr... jinak souhlas já to teď pařím jak vzteklej...
      • Jojo vsimnul, ale tezko hodnotit jestli to bude lepsi kdyz to jeste nemuzem vyzkouset :) Na lode se tesim, tanku uz mam dost :)
  • Zkusil jsem to před týdnem,je to zábava,hlavně s Ju-87,ale před maturou to fakt nesmím zapínat *1* *1*
    • ty se ucis na maturu?... Z ceho maturujes..?
      • Z angličtiny,českého jazyka,strojírenské technologie a stavby a provozu strojů,stačí ?
        • jooo jooo, jeste ze nejsem blbej a jsem na gymplu, mam tu leharo s cestinou, ajinou, ajinou a ekonomii, ktera me stejne bavi, takze se ji vlastne ani az tak neucim... Mno nic, jdu si pustit nejakou hru =)
        • Angličtina,čeština = pohoda, strojirensky technologie jim popises technologickej strom v Starcraftu 2 a provoz stroju reknes ze jsou potreba obcas promazat a hurá na pareni :D.
          BTW maturita je fakt fraška, zadnej stress a hodne stesti
          • Jo kdyby to takhle bylo *1* místo toho si vytáhnu tohle a je to: http://strojirenstvi-mechanika.blogspot.cz/2010/11/9-metastabilni-diagram-krystalizace.html *13*
            • Jestli je tohle nejtezsi, tak je to pohode. U moji matury byl nejvetsi strasak konstrukce kruhoveho diagramu :-).
            • To jsou lejna :D Pochybuju že to někdo z vás využije...ja ze střední využil zatim asi jen angličtinu :D
        • Na to se vyprdni a radsi hraj hry :D
  • Tak vam pekne dekuji za typ, od ted muj zivot skoncil, tuhle hru jsem nemel nikdy objevit :D
  • Máš tam tři módy: Arkáda, Historická bitva a Full real battle. Záleží na co se kdo cítí.
  • No musím říct, že je to hodně povedená hra. Už se mi dlouho nestalo, abych do práce přišel pořádně vyšťavený z večerních bitev *5* . Asi se rozvedu ! *1*
  • skvela hra!!!!!!
  • Som 14lvl za Germany a musim povedat že je to velmi dobra hra len tu ekonomiku musia zmenit.Tato hra ma buducnost a na PS4 to bude mat uspech.
  • U tanků jsem docela dlouho vydržel, chystal jsem se na letadla, ale zatím ještě počkám, jak se dořeší drobnosti. Ono začít hrát po netu je snadné, ale vycouvat už jde jen těžko, když je hra dobrá :) Nicméně mě Thunder láká, už jen povedeným modelem poškození. To je velké plus k dobru.
  • Je to opravdu simulator nebo se jedna o arkadu?
    • Shaker
      jsou tam 3 moznosti... arcade (musis hrat na mysi a klavesnici, na joysticku se nechytas), historical battles (trosku obtiznejsi na mys a na joysticku uz to zacina i jit) a posledni moznost je full realism battles nebo tak nejak (musis mit joystic, na mysi se nechytas)

      Nejhranejsi je asi arcade, presto, ze je ovladani hodne zjednoduseny, tak by se dalo rict, ze je to porad docela dost realny a me jako fanouska letadel z 2.sv to plne uspokojuje.

      edit: koukam, ze bych si mel precist celou diskuzi, abych nepsal to samy znova :)
    • Simulátor tam máš ;) ale pozor je to stále beta takže spousta FM a DM (letový model a dmg model) ještě není dodělána u letadel. A mají problemy s rankama jelikož paka do 2. sv. přidali už korejská letadla takže můžete potkak i proti sobě pět Migů .... ale to musíte mít rank kolem 16.
    • Magister_Peditum
      Něco mezi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit