Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle mě zajímá. Držím týmu palce. Je super, že se Ubisoft pustil do plošinovek.
  • Pět hrdinů a pes...ááá že by si pánové otevřeli Remarqua? Ale jako proč ne, taky ted vypadám takhle: 8-)
  • Osobně by mě v dané sestavě pajduláčků potěšil styl ala Lost Vikings, nebo pro mladší ročníky ala Trine, The Cave atd. ... Vše v této úžasné stylizaci 1. světové války.
  • Vypadá to moc dobře, nejvíc se mi líbí fakt, že se vývojáři nebojí jít i do hratelné německé strany a vůbec nejde o to, že je to první světová a ne druhá, konečně prolomují ledy, už mě šla ta cenzura krkem.
    • kostejnesmrtelny
      Souhlasím, ale ještě bych neslavil. Od WW1 k WW2 je pořád hodně daleko.
      • XorxoxTalarius
        Bohuzel mas pravdu, jeste asi hodne vody utece nez si budu moci zahrat vesele prihody mladeho Unteroffiziera na ceste za slavou, ktera bude koncit zachranou jeho milovane z oblezeneho Berlina :)
  • Nádherné kresby. Nic netřeba dodávat.
  • Lawliet
    Miluji to, doporučuji to a budu to podporovat. Fakt to vypadá skvěle. *2*
  • MikeiXX
    Tým Ubisoft Montpellier je vynikající a Valiant Hearts jen potvrdí jejich kvality. Skvěla stylizace, komiksová atmosféra a podle dosud známých synopsí, sympatický příběh…Velmi očekávaná hra.
    • jo, celkově to vypadá suprově... jen kdyby aspoň ukázali maličkej kousek toho, jak se to hraje - je to blíž hrám jako Contra, nebo Limbo?
      • http://www.youtube.com/watch?v=HEMv0ia6cSM
      • MikeiXX
        Jo, to máš pravdu, alespoň kratičký úryvek gameplaye by nezaškodil. Ale jak jsem říkal, nečekám nic jiného, než vážneji pojatý styl Raymana bez lumenů a bez takové barevnosti = což bude tak jako tak super. Ale nechám se rád překvapit.
  • Vypadá super, zaujalo. Konečně používají UBIart framework k něčemu jinému než Raymanovi...:)
    Ale ten "Child of Light" mě oslovilo víc...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit