Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No tedy dali siu hooodně na čas se musí jim nechat.

  • Carnage666

    To jsem zvědavej, bylo by fajn kdyby Valve ten VR thr trochu rozbilo a prodávalo za nějakou sympatičtější cenu VR které dokáže to co třeba HTC jenže to je jen naivní přání. Cenově to podle mě vyjde úplně stejně takže jsem fakt zvědavej co bude "ten" tahák kvůli kterýmu si to lidi mají kupovat když ne cena.

    • Já bych si troufal tvrdit, že Valve si bude věřit a dá si cenu vcelku vysokou. Podle všeho by to možná mohl zkusit prodat přes hry. Ostatně, už je to dlouho, co oznámili 3 VR AAA hry a tak by už aspoň jedna mohla být blízko dokončení...

  • MidnighT91

    Zajímalo by mě, zda by se ve spodku headsetu nedaly nainstalovat kamery nebo senzory směřující na vaše tělo resp. ruce a tím odstranit potřebu fyzickejch ovladačů. Ovládat všechno gesty a ve hře vidět svůj skutečnej pohyb, ne jen vznášející se ruce. Maximálně malej analog pro jednoduší chození.

    • risa2000

      Tohle existuje https://www.leapmotion.com/. Problém je v tom, že to vyžaduje speciální podporu ve hře, do čehož se málokomu chce, vzhledem k tomu, že to má jen mizivé procento uživatelů VR (kterých dohromady taky není moc).

    • species
      mno ja ti nevim, vem si jak "skvele" fungoval kinect a to byla ohromna kamera primo na televizi.
      • Jack1947

        Já si pamatuji ještě Eyetoy a to byla sranda tehdy docela revoluce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit