Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    V ceně hlavně? má to bejt víc vyfučírovaný v něčems...
  • co si myslíte o rozdílu oculus vs vive?
    na zážitek z virtuální reality se těšim od dob co jsem viděl trávníkáře, už pár let hraju s 3d brýlema všechno co dobře funguje s 3dvison, ale VR jsem zatím nikdy neměl příoežitost ozkoušet.

    z toho mála co jsem si přečet to na mě působilo že VIVE má plus víceméně jen v tom že to je stavěný na použití v místnosti se spec ovladačema, zatímco oculus míří spíš na sezení u pc
  • jen takovej postřeh, ale zrovna tobě tam přesně na třetím místě jedno slovo chybí *15*
  • To záleží na co to máš kromě hraní, já mám 4790k, navíc u těch elite dangerous píšou "doporučené", spousta her s vive na 970 doslova frčí, jasně že elite je o dost náročnějčí než portal 2, který na ní s vive jede 120-130 FPS, ale věřím tomu, že bych si i s vive zahrál slušně. Na ty ostatní věci co dělám kromě paření bych využil spíš quadro, ale já i pařím, tak jsem zvolil kompromis a procesor aspoň využiju na renderování, není to o tom co kupuješ, ale na co to používáš a 4790k je furt bomba, obzvlášť když používáš sw, kterej to opravdu využije
  • 11 :
    Kupoval jsem si Xeon 1213v3,kdybych nerozumel hardwaru , tak koupim drazis i7,ale nevim proc bych to delal.Za xeon jsem dal mene jak za konkurencni i5.
    Hardware: Xeon 1231v3,EVGA 980Ti,16gb Ram
  • 11 :
    Ja ji nekupoval ted,mam ji od vydani.
    Netvrdil jsem ze jsem si ji koupil kvuli vr ted,kupoval jsem ji hlavne kvuli witcherovi 3.
    Tak blbej nejsem kupovat ted takovou kartu.
    http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-980-ti-acx-2-0/172951/produkt?gclid=CjwKEAjw55K4BRC53L6x9pyDzl4SJAD_21V1bO0RpIoyU1apyHv3UD8eafp3VbrT9ud9ZA5Bk0ZvCRoCNnnw_wcB

    Tuhle mam, tehdy stala 20 000.
    Hardwaru rozumim,tahle byla lepsi jak ostatni drazsi,sel zmenit bios a dat oc 1/3 , o dost lepsi ASIC jak u drazsich.
  • Tes: 970 je skvělá karta, dneska jsou lepší karty ale ve své době byla nejlepší v poměru cena výkon a nemůžu si jí na "obyčejný" hraní vynachválit a dokud hraju "jenom" v 1080p tak ještě tak minimálně 2 roky novou potřebovat nebudu, ale to, že sis koupil 980ti před vydáním pascalů, obzvlášť když včera nvidia oficiálně publikovala specifikace GP100, gp104 a každou chvíli se očekává gtx1080, tak nevím, asi si nevážíš peněz nebo nerozumíš hardwaru, bez urážky, obzvlášť jestli to máš na VR a jestli to fakt vyjde v příštích 3 měsících, jak se spekuluje, ale žijeme v demokracii kde si každý se svými penězi může dělat (skoro)co chce a někdo ten vyvoj platit musí *1* díky
  • ringmancz
    z diskuze: "i have a i5 3570 and gtx 970 and it works fine for me. no problems at all."
  • Vogon
    V některých hrách pro vive můžeš chodit, ale hodně jich vyžaduje abys seděl, stejně jako Oculus, a vážně (ne)doporučuji pohyb ze židle...
    https://www.youtube.com/watch?v=QiDunrR2JlE&feature=youtu.be&t=6m55s
  • Herny budou.
    V Praze se 1 dela.
  • to je prakticky nevyhnutelný, příliš drahý pro většinu hráčů a zároveň velká popularita :)
  • doufam ze na to budou herny i v CR, aby se to dalo alespon vyzkouset
  • jakubc
    O tom mluvím, že tam to bude holt bez toho pohybu.
  • Hrobař s povzdechem uchopil lopatu a vydal se kopat hrob hned vedle Kinectu a Move.
  • https://www.elitedangerous.com/en/made-for-vr/
    GTX 980 a yvs je potreba pro Htc Vive.
    Ale kdyz chces zdravotni problemy proc ne GTX 970,nei to monitor!!!!!
    A navic uz mit tesne pred ocima 2 cocky nei zadana sranda,navic s propady,to budes mit "tiky v mozku".
  • Styď se :)
  • tak nevim, jestli je Ikea pro tebe hra....budiz, ale porad jsi mi neukazal dalsi hru, ktera ma min. pozadavky gtx 980.
  • Treba toto :
    http://store.steampowered.com/app/447270/?snr=1_7_7_230_150_2 *1* *1* *1*

    A jsou jine jeste nenapsane na steamu a maji v minimalnich pozadavcich GTX 980 !!!.
    GTX 970 ta je v doporucenych pozadavcich vr zarizeni jen ,kvuli marketingu maji jich spousty na sklade.

    Mam GTX 980Ti,htc preodbjednane a ta grafika je dobra , ale pro zacatek budpou potreba lepsi,teda pokud ti nebudou vadit zdravotni problemy vznikle s nedostatecnym vykonem GTX 970 je potreba mit 90fps ¨STABILNE!!!!Budes mit par propadu a bude ti z toho hned blbe , neni to jako u monitoru,kde se to da prekousnout nebo to nemusis ani poznat.
  • Kdyby to byla reklama od Microsoftu, všechny reakce lidí ve videu by byly hrané a kýčovité. Myslím, že tahle reklama přesvědčí dost lidí.
  • skvěle udělané promo, Vive mluví nejlíp samo za sebe. Těšim se až si to pořádně ozkouším v nějaké herně a nějak příští rok kupuju, to už budou nový karty venku a PC HW bude zase zlevňovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit