Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně nechápu, co lidi baví na sledování jiných lidí, jak hrajou nějakou hru. Pokud mě hra zajímá, tak si ji radši zahraju sám. A pokud mě nezajímá, tak mě sledování někoho, jak to hraje bavit nebude už vůbec.
    Chápu, že to někdy může být sranda, pokud je daný člověk vtipný, ale i tak vydržím koukat max pár minut. Ale proti gustu...
    • Komunita..voe..pyco..neee..ses jak malej, bro (sarkasmus)
  • za chvili se bude prodávat steam vagina, steam mikrovlnka a tak..pripojis do USB, zapnes Steam a s*kas, zeres...plno lidi kteří mají zavislost na této sluzbe by to ocenilo peti hvězdičkami z peti.

    A Steam je pomalej moloch, origin nebo uplay mi nacita stranky mnohem rychleji. Obvzlast když jsou slevy, to kolikrat nejde nacist skoro nic a neustale to vypisuje nejakou hlasku o pretizenosti serveru.
    • Jak čtu uplay, tak se mi protáčí panenky. Tak zprasenou, pomalou a zabugovanou službu jsem ještě neviděl. U některých her nejde ani ověřit "Cache" hry (SC: Blacklist) a tak se při stáhnutí špatnýho patche, po kterým uplay nechce hru spustit, musí stahovat znovu celá. Záloha instalačních souborů se něky maže, někdy ne... asi podle nálady. U Ghost Recon: Future soldier byl zázrak připojit se na server... ten výčet je nekonečnej.
    • u jelly ?
  • Jack1947
    Poslední věc co na ŠtÝmu chybí vlastní Štrým. *7*
  • Me by spise zajimalo, podle jakeho klice STEAM prirazuje hrace do online FPS. Treba u COD by me poje***o, kdyz me to pripojuje kazdou chvili pres pul zemekoule a pri odlognuti a znovu nalogovani me to pripojuje na to stejne misto......asi bych to pochopil, kdyby bylo malo hracu, ale kdyz v pratelich vidim, jak treba 20 lidi ze seznamu COD hraje a me to k nim ci na nejake blizsi mista nepripojuje (neberu pozvanku do hry - to je samozrejmost).
  • ten kto hovori ze steam nema ziadne problemy ocividne len hrava cez kniznicu a nic viac ale ten kto sa obcas v tom steame vrta pochopi ze je spomaleny nedoladeny a casto chybny.
    nikdy toto nepochopim jak taka prosperujuca spolocnost jak valve nedokaze toto za tie roky urobit tak aby slapal steam jak hodiny.
    namiesto toho budu pridavat stale a stale nove veci.
  • Jen škoda že dneska každá společnost má svého klienta (origin,ubi,atd.) pak když to všechno startuje tak se stoho mužu osypat .A když to nespustim tak zrovna když dostanu chut si zahrát vyběhne na mě update u kterého je že se bude hodinu stahovat
    • Draken69CZ
      Asi to bude chtít zainvestovat do lepšího připojení k internetu, update klienta je do 100 mega, otázka maximálně pár desítek vteřin.
  • Jen škoda že dneska každá společnost má svého klienta (origin,ubi,atd.) pak když to všechno startuje tak se stoho mužu osypat *3* .A když to nespustim tak zrovna když dostanu chut si zahrát vyběhne na mě update *1* u kterého je že se bude hodinu stahovat *7*
  • Steam je nejlepsi.
  • Kdyby raději doladili svého klienta. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi pomalý a neskutečně neobratný, někdy musím kontrolovat rychlost svého připojení, protože si občas se Steamem připadám jako v dobách ISDN (a není to jen ve dnech, kdy servery zatěžuje nával lidí kvůli slevám).
    • Neni se cemu divit, je to strasnej moloch ... kliknes a 10s cekas, jestli se neco stane ...
      • Veskoslav
        Tak nemáš mít spuštěných 50 miliard aplikací. 10 s lagy u programu jako Steam nejsou normální.
        • U steamu je to naprosto normalni a chyba je u nich, ne u nas.
          • no nevim mam spoustu kamaradu na steamu a nikdy jsem od nich neslysel ze by mel podobny problem, kdyby vsechni klienty nebo launchery ke hram fungovali jako steam byl herni svte mnohem krasnejsi *1*
    • Veskoslav
      Pomalý a neobratný? To je spíše chybou u tebe. Při srovnání s Originem, uPlay i Gogem Steam naprosto vede.
      • Co se tyka ciste rychlosti downloadu her, tak Origin mi prijde nejrychlejsi.
      • nejrychlejší je tvoje máma když kouri ptaky *1*
        • a to je lichotka nebo urážka ?
      • Tak GOG se asi zatim mouc soudit nedá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit