Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vampyr má rozhodně potenciál na zajímavý seriál a pod správným vedením by z toho mohla vzniknout povedená kombinace Penny Dreadful a Peaky Blinders. Jenže McG je snad ten poslední, komu bych tohle svěřil. I přes souboje s bossy a všemožné upíří schopnosti jsou na hře zdaleka nejlepší konverzace s barvitými postavami, úvahy o roli upírů ve společnosti a tíživá atmosféra epidemií zachváceného Londýna. Jestli z toho chtějí udělat tupou akční řežbu s lehkým dobovým kabátkem, můžou si to nechat a já zůstanu u skvělé hry.

  • Corvus

    V době, kdy jsou seriály asi tak 10x zajímavější (po stránce vizuálu, tematicky i herecky) než filmy, je sice natáčení seriálu "trochu jiná disciplína", ale když se chopí režie člověk, který neumí natočit ani kvalitní film (ad průjem Charlieho andílci atd.), tak mám veliké obavy...

    A herně je VAMPYR parádní záležitost. Atmosféra jako řemen, celá řada herních mechanismů. Adventurní část bavila královsky, vizuál super, RPG prvky dostačující a se souboji jsem neměl sebemenší problém. Každý se do soubojů opíral, ale mě upírské schopnosti kombinované s bambitkami velice bavily. Rozhodně jedna z lepších her roku.


    Nicméně seriál podle hry s klidem v duši vynechám.

    • Taky nechápu tu šílenou kritiku soubojů. Jasně nejsou dokonalé, ale připadá mi, že spousta lidí se vyprdla na vysávání NPC a pak se divila, že nemají šanci proti obyčejným nepřátelům. Přitom ty morální kompromisy a nutnost malého zla pro větší dobro jsou jednou z hlavních myšlenek celé hry. Vampyr dokázal to, o co se kdysi neúspěšně snažil Bioshock s Little Sisters.

  • MickeyMutant

    Pokud neobsadí Raye Stevensona, tak to nebude podle pravdy.

    • huh?

    • SalemCZ

      on je upír? 

  • iSpirit

    GGG a Jarda Slavík si notují. 😂


    • TheGGG

      chápu že jsi pořád ještě uražený, protože jsem kdysi v nějaké bezvýznamné diskuzi napsal něco (ani nevím co to bylo) co tě roščílilo (zařaď se do fronty), ale představ si, že názory na některé věci (jako např. diskutované seriály) má spousta lidí podobné jako já... nebo jsi snad viděl punishera a máš na to jiný názor?

      • iSpirit

        Mám na to jiný názor, jen ho nebudu probírat s tebou, to opravdu raději můžu počítat kamínky v akvárku.

        • TheGGG

          asi můžeš počítat kamínky, nebo dál předstírat, že netflix je neomylný a dělá samé pecky... v obou případech budeš za blázna...

          vtipné jak netflix punisher bavil jen ty, co ke komiksům nikdy nepřičuchly.... a i to je s podivem, protože to je prostě seriálová slabota

          • iSpirit

            Myslím si, že jsem se tu už několikrát pejorativně k Netflixu vyjadřoval, Punisher ale rozhodně nepatří do toho úplného bahna, čím nás v současnosti Netflix krmí. 

            • TheGGG

              to jsem nikde nenapsal... pouze to, že to nebylo zdaleka tak dobré, jak to být mohlo

    • nightborne

      Lidi spolu mluvěj, divný, co?


      Jan, mimochodem, žádnej Jarda.

      • iSpirit

        tys byl pro mě vždy Jarda a vždy budeš, ale třeba jednou pro mě budeš právě Jan.

  • Murlock

    "Netflix" No potěž.

    • Hidden

      K tomu vyctu vyse/nize bych klidne pridal i House of Cards, Altered Carbon a Stranger Things. Kdyz uz nic jineho, Netflix se neboji do serialu nasypat penize a tak nemam zrovna pochyby, ze by nezvladli i Zaklinace.

      • TheGGG

        druhá serie stranger things už upadala do průměru, altered carbon taky nebylo žádný terno a vzhledem k tomu jaká SJW aktivistka (její twitter mluví za vše) pracuje na zaklínači je velký důvod k obavám...

      • nightborne

        Nebo Black Mirror, třeba. A Narcos. A šlo by toho jmenovat ještě daleko víc. Netflix má, pravda, v portfoliu i dost nepříjemný přešlapy, ale taky celou řadu povedených kousků. Tak snad se dočkáme dalšího do seznamu.

        • SalemCZ

          Black Mirror bych tam necpal, jejich nápad to neni. 

          • nightborne

            Tak jejich nápad není ani Zaklínač nebo Vampyr, žejo, bavíme se o kvalitě produkce, ne =))?

            • SalemCZ

              tak Zaklínač a Vampyre, nejsou seriály. To je jako že na Nově je super seriál Přátelé

    • potěž bitcoiny

  • proč? vždyť je to ostuda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit