Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheCent
    Hra je to super, ale tohle oznamení se mi moc nelíbí. Hrozně rád jsem si hru koupil, protože je skvělá, zábavná a atmosferická a rád jsem podpořil vývojáře, ale to v jakym stavu je teď se s klidem dá nazvat betou. Bugů je spousta a i samy tvůrci uvádějí že multiplayer má problémy. A už oznamují další díl. Čekal bych, že dají aspoň tak půl roku než tu hru uvedou do "finálního" stavu, než se posunou dál.
  • no pohral som to asi 3minuty stacilo
  • God-of-War
    Hru sem si koupil a sem spokojený:).. Recenze tomu odpovídají. Je to takový zábavnější Diablo. Za mě palec nahoru.
  • Hra je pekne zrobena ale souboje(hlavni tahak takove hry) jsou velmi zmatene,pomale a nudne..nevyhne se srovnani s Diablem a pokulhava
    • A teď srovnej rozpočet Helsinga a D3. Pak mi řekni, kdo pokulhává.
  • prijemna zabava, podla mna zas boli suboje prehladne, posledny boss mohol byt tazsi....
    A Katarina bola super ja dam 7+, ak vydaju patch co vychyta zopar much - napr. craft tak by som aj pridal na hodnoteni. A je lacna:)
  • BoB.2
    Trošku krátké ale jinak super hra.(a v češtině)
    • 10-20 hodin dlouhá herní doba za 250,- je dneska nadprůměrný herní luxus.
  • Gripe21
    Akorát jsem dneska koupil (hlavně na základě hodnocení na metacritic, 8.6) a opravdu toho nelituji... během chvíle jsem se do toho zažral a 2 hodiny uběhly jako voda. Podle achievu na průzkum lokací tak jsem byl v 5 z 29 lokací, se vzrůstající obtížností by to na 15 hodin snad mělo být, což je za 2-3 stovky super.
  • misho8723
    Paráda.. ja veľmi nemám rád tento štýl hier, nikdy som sa nevedel dostať do Diabla, a podobných a túto som vyskúšal hlavne kvôli námetu + hrať za syna Van Helsinga + mať spojenca v type vtipnej, charizmatickej Katariny + slovanské prostredie hry + slovanská mytológia = slovanské povery, príšery, atmosféra + výborná hudba + hrateľnosť návyková .. má to pár mínusov, skôr technického smeru ale nič čo by kazilo výbornú zábavu.. určite pre mňa druhé výborné prekvapenie po Call of Juarez Gunslinger čo sa týka hier v tomto roku
    • Kinet1c
      ja celkom tak stebou nesuhlasim, mna to velmi nebavilo, priznam sa, suboje jeden zmetok, ultra lahke az na par tazsich nepriatelov je hra jednoducha, co sa vtipu kateriny tyka tak to quitujem, je s nou zabava, niet jej asi by som ani nedohral, ako prvy pokus tohto studia do takehoto typu hry je ok, ale osobne vela veci ako keby nedotiahly celkom do konca, napr. craft veci a tak, je pekne ze si mozes vykraftit taku a taku vec, hlavne 2 ci 3 tom akte mas toho mechanika, tam sa da vykraftit uz presne taku vec aku vlastne chces sice z random vlastnostmi veci, ale aj tak skvele, ale druha stranka craftu tzn tie essencie, je kus o nicom, zo zaciatku uzitocne, ale neskor nie a nie najst slusnu vec, so slusnou essenciou aby si mohol dalej vec upgradnut, tak isto enchant, stale vies pridat len jeden aj potom co som myslel, ze urobim quest pre tu osobu, ze sa ten enchant jednej veci zmeni na dve, nestalo sa, mozno by to potom bolo uz velmi uberpower, ale tak isto mohli narastat aj pocet a sila nepriatelov, dokonca zaverecny suboj bol nasmiech. Osobne sa viac tesim a tesil som sa na Grim dawn, toto som si cital rozne reakcie nakoniec som sa rozhodol a no lutujem kus toho, ale tak co uz nie vzdy sa trafi clovek, niekedy to niekomu nevide. Takze na zaver nechcem povedat, ze hra je velmi zla, ale no mohla byt ovela lepsia a verim snad, ze ked uz chcu pokracovanie, dufam nie vo forme DLC, cely clanok som necital tak neviem, tak ked chcu plnohodnotne pokracovanie, tak dufam, ze tie muchy vychytaju a bude to uz potom jazda masakru a vtipu v jednom, nielen druheho - osobne by som hre keby som chcel hodnotit cislom, nedal viac ako 5-7 z 10, jaj a mas pravdu este v tej hudbe ta sa hodi k prostrediu ako usite a no to prostredie tiez nevyzera zle, ale nikde som nepisal, ze prave to sa my nepacilo :) takze to je ok
      • Takze v skratke je to dobra hra (kedze jej davas 5-7/10) co stoji 10€.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit