Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A svět se točí dál...
  • eStar
    https://www.youtube.com/watch?v=esmKdMDvSGI

    Zdá se že za určitých okolností bylo skutečně možné vidět i plné jméno, adresu a telefonní číslo.
  • Naprosto vylhané vyjádření. Celkově store, community atd nešlo dobrých 6-8 hodin a problém s účtama ten byl nejmín 3 hodiny. 34k účtů tak určitě.. Nic proti steamu a valve nemám, používám ho už hodně let ale to jejich vyjádření je naprostá lež.
    • 34 tisíc účtů mohlo být zobrazeno ostatním (tedy všem uživatelům Steamu), vzhledem k tomu, jak cachování funguje to imho je uvěřitelné číslo
  • PreidaQ
    "Valve ve svém vyjádření slibuje, že zapracuje na prevenci podobných potíží a zároveň se omlouvám všem uživatelům Steamu, které potíže postihly." Mimochodem, není se za co omlouvat, pane Homola, možná snad za to, že si po sobě články pořádně nečtete.
  • Vy co tvrdíte, že 34 tisíc uživatelů je nesmysl, protože se to stalo všem ve vašem friendlistu, tak se naučte číst, případně chápat psanej text, nejlíp obojí.
    Těch 34 tisíc jsou uživatelé, jejichž profil se nacachoval a zobrazil ostatním uživatelům (těm milionům, včetně všech vašich přátel).
    • PreidaQ
      Aha. Tak to jo. Ale přečetl jsem si to podruhé a myslím, že to tam napsané není. Minimálně už v prvním odstavci je naznačeno, že se to týkalo 34 tisíc uživatelů v souvislosti se zobrazováním cizích účtů. Článek je trochu matoucí.
      • Uznávám, že to někdo nemusel pochopit (tedy evidentně se tak stalo), nicméně je zjevný, že problém je zobrazení údajů jiným uživatelům, takže ten kdo pouze viděz cizí údaje, tak byl pouze svědkem, ne postiženým.
  • alea206
    Já úplně nerozumím tomu, proč se do STEAMu hned všichni tak navážejí. Pokud se Vám STEAM jako služba nelíbí, tak ji nepoužívejte. Já ji dál používat budu, protože díky ní nemusim warezit a přitom mám hru za cenu 1-3 návštěv kina. A pokud Vám tak hrozně moc ležej v žaludku ty platební karty, tak používejte elektronický na který máte limit 1 000Kč.
    • Můžeš mi říct, jak má člověk v dnešní době hrát na PC aniž by používal Steam?
      • Vojta_Ilavsky
        PirateBay a/nebo GoG. Btw antimonopolní úřady Steam neřeší proč?
        • a proc by ho meli resit? Kdybys podnikal v nejakem odvetvi, darilo by se ti tak, ze by kolem tebe nebyla poradna konkurence, tak byl bys happy, ze na tebe porad nekdo posila antimonopolni urad? Ostatni sluzby si hlavne resi hry ze sve vlastni staje (vyjma GOG), tak to je uz pak problem danych firem, ze nevytahly hlavu z pozadi.
    • GlaDOS
      A já úplně nerozumím tomu, jak se pořád někdo Valve zastává. Steam je služba, která má monopol na digitální prodeje, takže je těžké se ji vyhnout, pokud chceš hry získávat legálně. Osobně mi Steam vůbec nevadí, ale Valve ho spravuje jako stánek s limonádou. Unik osobních dat, i když se nedají použít k vykradení účtu, rozhodně není v pořádku. Hlemýždí komunikace taky ne. A není to první únik dat. Zavedení placených modifikací bylo provedeno zoufale. Neexistuje žádná kontrola kvality/funkčnosti. Komunikace ze strany Valve je prostě mizerná a vzhledem k tomu, že je to jejich zlatý důl, by se o něj měli starat lépe.
      • alea206
        Ano Steam si vytvořil monopolní postavení a z té pozice i jedná. On má monopol proto se o zákazníky nemusí starat, ani snažit o náběr nových. Mám steam takřka od jedo vzniku (registrace Half-life 2) a za tu dobu ušel veliký kus cesty. Ano má spoustu nešvarů, dost jich vychází z jeho pozice na trhu a dost z toho jak mamutí aplikace to je. Co se počtu uživatelů a nutný infrastruktury týká, není moc společností, který mu můžou konkurovat a to se potom problém objeví jedna. dvě. Zároveň je elektronická distribuce pořád velice mladý odvětví a jak už tady padlo, je jenom minimálně regulovaný veřejným právem a předpokládám že i to se do budoucna změní. Valve a Steam nejde srovnávat se zavedenýma značkama z jiných odvětví, protože tohle celé je moc mladé.

        Zároveň si ale myslím, že pro omezení Warezu toho málo kdo/co udělal tolik jako STEAM. Minimálně v rovině běžných uživatelů, skupina lidí co má warez jako živnost jsou úplně jiná kapitola.
      • Ne asi, za to úniky dat u konkurence to je tabu viď. Já teda rozhodně víc nerozumím tomu, proč se naopak tak přehnaně do steamu naváží. za těch 10 let ušel obrovskou cestu, dřív to byl šunt, ale kdybych to oněm měl tvrdit i dnes tak bych se cítil jako blb
    • TheGGG
      navážejí se většinou komunisté, co si na nějakém webu ala sputnik přečtou dávku žvástů o tom co na ně zlí buržoázníci a kapitalisti kujou a pak to dou troubit do světa
      • Prober se *3*
    • Vojta_Ilavsky
      Jedu GOG a Steam nehejtuju.
      • máš swag
    • Vstoupit do služeb Steamu jsem byl de facto přinucen, protože i krabicovky začaly být svázané se Steamem, GOG a podobné služby ještě neexistovaly a jedinou alternativou byl warez. Dnes sice existuje jistá konkurence, ale je těžké opustit něco, do čeho jsem vrazil desetitisíce korun. Takže sorry, ale tuhle zlatou klec jménem Steam nebudu mít nikdy rád.
    • ucho
      do všech velkých firem se lidé navážejí, to sis ještě nevšiml? může to být závist, může to být trolování, nebo si pak prostě někdo přijde důležitější. Často ti lidé přejí takové velké firmě samé špatné věci, prostě jsou to charaktéři tihle jedinci.
      • Prostě závist aneb čecháčkovské pokrytectví,
      • Vogon
        Nebo že by to třeba bylo tím že ta služba je v porovnání s téměř neexistující konkurenci naprosto hrozná? Ne to asi těžko, to určitě bude ta závist a ilumináti.
        • je hrozná v porovnání s neexistující konkurencí, to sou zas bláboly -_-
      • http://www.konami.jp/mgs5/tpp/en/news/20151126.html

        Ta služba je nemocná, není kontrolovaná, je plná podvodníků...
      • BangMeInBangladesh
        Ne vzdy bezduvodne, nevim proc sem hned tahas zavist, ja si jeste nevsiml ze by napriklad EA nekdo neco zavidel. Ale spousta lidi je nenavidi a neni tezke prijit na to proc. Proti steamu, jako sluzbe nic nemam.
        • ucho
          Vyjmenoval jsem víc důvodů, nepsal jsem nikde to, že všichni závidí, tedy nechápu, proč vypichuješ zrovna toto. Potrefená husa?
          EA je taky spousta lidí vděčná za to, jaký hry jim naservírovala ;)
          Ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Tak je to u všeho. Prostě lidi mají tendence věci vidět černobíle.
          • Protoze vsechny duvody ktere jsi vyjmenoval jsou negativni ze strany toho kdo dle tebe pomlouva a nedomyslels ze to muze byt jinak, ty jednostranne zaujate ucho.
            • ucho
              A znovu, já jsem někde psal, že tohle je výčet všech důvodů? Zaměřil jsem se na podle mě ty nejčastější, nikde jsem ale nepsal, že žádné další být nemůžou. Jinak samozřejmě ten, kdo pomlouvá, už z principu uvažuje negativně. To máš jako důchodci, kteří prostě na vše nadávají. Nadávající lidé často nevidí to dobré, připomíná to fanatismus. Stejně tak své jednostranné zaměření předvádíš ty zde. Prostě další hlupák, který nepřišel diskutovat, ale jen si tu léčí nějaké své komplexy...
  • Juhuu, steam měl problémy, paráááda, pro někoho druhé vánoce, co? Šulínečci. *1*
  • Nejdpodstatnejsi z podstatnyho je, ze tady mam dnes 3L alkoholu a rikam tomu istota. Muze bejt DDoS jakej chce... Sileneho silvestra vsem!
    • PreidaQ
      Ne. Radši knihu.
    • BangMeInBangladesh
      Jistota tvrdych jater?
  • hráči Quaka a zastánci Steamu - dvě nejhorší sorty lidí...
    • tvuj pindour v trenkach bude asi hodne malej coz?
    • froztik
      Nějak mi nedochází ta narážka na fanoušky série Quake. Prosím vysvětlit.
      • del0
        Asi tam dostal pořádnej kotel. Quake umí způsobit kvalitní rage, zvlášť u lidí, co si myslí, že umí hrát FPS. Nebo byl ve třídě šikanovaný hráčema Quaka. *15*
        • největší zdejší butthurt aby se neozval *15* *15*
          • del0
            Největší zdejší troll aby opět neselhal.
    • co mas proti quakeovi casual pojebany *16*
  • Valve, to mluví za vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit