Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukaj to vydat! Mají skluzy tak velky, že než se dozvim jak to dopadne budu děda.
  • MinisterOfSillyWalks
    blizardí blablablabla mě nechávají zcela chladným
    • Tak radsej nic nepis
      • Proc by mel radsi nepsat ? Blizzard uz davno presluhuje, uz prekrocil datum svy expirace a je to pekne videt. Nekdo by se mel na tom jejich priposranym blizzconu, kterej maj tu drzost po tom co ted predvadej vubec delat, postavit a rict, ze by meli radsi uz zavrit.
        • Veskoslav
          Ano Blizzard je zlo.....Bože, díky Tobě jsem prozřel.....Hlavně že v herním průmyslu jsou mnohem horší firmy jako jsou EA či Ubisoft:) Hlavně EA, co vyhrává jednu anticenu za druhou.
          • Obdivuju tvou (ne)schopnost cist. *7* *15*
            • Neco lepsiho tam nemas?
            • Veskoslav
              Obdivuj si koho chceš.
  • panebože tohle je informace stará asi 2 roky z Blizzconu 2011 panel lore & campaign... jaká je tohle novinka?
    • Overwatch
      Na BlizzCon asi každý nekoukal a není to obecně známé, když se na to teď hráči ptají Blizzardu a ten jim normálně veřejně odpovídá. Zdůrazňuju veřejně - protože, pokud se nepletu, tak videa z BlizzConu nejsou veřejná (pro všechny), ale dostupná jen za ten streamovací poplatek. Takže pokud to tam říkali, tak to byla informace jen docela malému okruhu diváků. Teď ale došlo k oficiálnímu oznámení pro všechny, veřejně.

      A btw. na Blizzconu se toho vždycky nakecá... Naslibují hory doly a pak jim to buď trvá šíleně dlouho, nebo to neudělají vůbec, což z nich vyleze až třeba zase za další rok. Takže minimálně to můžeš brát jako pěkné aktuální potvrzení toho, že to tak skutečně bude.
  • Kde ja to uz ... nojoooo, Mass Efect ... tam se taky melo kazdy rozhodnuti projevit v budoucich dilech ... a projevilo se jak ... naprosto NIJAK.
  • gabriel tosh byla nejlepší "vedlejší" postava z WoL .)) .. a když jste šli osvobozovat to vězení, tak největší satisfakce byla, když se člověk o pár misí později dozvěděl, že Nova vlastně lhala o nebezpečnosti specter.
    • Ghost47
      Ono to bylo v SC2 postavené tak, že špatná volba neexistuje (pokud se přidám na stranu specter, tak se ukáže, že Nova lhala, pokud se přidám na stranu Novy, tak to vyzní tak, že měla pravdu...)
  • Už se promítlo, to když jsem se rozhodlu neutrácet za tudle kravinu ani kačku.
    • Veskoslav
      Ano trolíku, musíš to zdělit u každého článku, který se týká Blizzardu. A je jedno, jestli je to WoW, Diablo či SC II..... *11*
      • Hlavne ze tvoje fanboyovani ti nesmrdi *7*
        • Veskoslav
          A to se projevuje tady na diskuzi jak? Že nemelu sraččky jako GGG, který v životě nic od Blizzardu nehrál, ale přesně ví, jak to je? To je fanbojování, když upozorním na něco, co není normální? Aha, chápu, pro tebe zcela normální se zabývat něčím, co mě nezajímá, ba přímo k tomu mám odpor.
          • kostejnesmrtelny
            Před časem sám přiznal, že ho kvůli WoW opustil jeho kluk. Proto ten hate na všechno od Blizzu. Myslím, že se to dá pochopit *5*
          • Vic fanouskovskeho hnevu prosim *5*
  • smejki
    Pěkné, ale doufám, že si budu moct naklikat, která rozhodnutí jsem učinil, anžto savy dávno nemám a nebudu hrát už asi počtvrté WoL jenom kvůli HotS.
    • Overwatch
      Blizz to zatím nespecifikoval a nejsem si jistý, ale tuším že tahle rozhodnutí mají vývojáři někde v cloudu, takže savy snad netřeba. Snad.
      • smejki
        no jo, jenže já to zahrál vícekrát a pokaždé jinak a jen první průchod počítám jako svou volbu příběhu *1*
        • to máš smulu s tim tvurci nepočítali že nekdo takovou blbost muze hrat vicekrat; asi ti to nepujde ani spustit
          • smejki
            Hardcore gaming!
        • Ronox
          V tom případě bys měl být v klidu, protože to bude nahrávat asi podle achievementů.
          • smejki
            to je blbost, ty mám všechny (ty kampaňové)
  • Autore článku, to si snad děláš legraci s tím, že tam x-krát napíšeš "kanón". To nemůžeš myslet vážně, že ne?! Proboha, nauč se česky. *10*
    • smejki
      možná zpracovala automatická oprava textu, někdy je to děsná sviňa *3*
      • to někdo ještě používá?
  • ja to dohral nekolikrat kazdopadne vyzkousel jsem vsechny volby tak to jsem zvedav co se odemkne....
  • Zayl
    Pomáhat Nově ... tsk.

    Abych po zkouškovém znova dohrál WoL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit