Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stromvous

    Ostatní hráče nemusíte řešit do té chvíle než se najde banda ubožáků kteří vám začnou ztrpčovat život svým chováním. Cyber šikana je zlo jako šikana sama.

  • Bude to Fallout obdoba toho, čím je TESO obdobou pro single player TES. Akorát to bude hezčí a krajina bude více dávat smysl, protože to dělá jádro Bethesdy a ne ti amatéři, co dělali na TESO a kde je krajina divná, neuvěřitelná a celkově taková copy paste umělotina.
    • skaven
      posledna hra od Bethesdy, co davala zmysel, bol Morrowind
  • ahola
    Zapomínáme holt už mluvit a psát česky.
  • Ilusiveman
    By bylo super, kdyby pod odlognutí by v mým srubu moje postava prodávala krysí stejky.
  • DeathFish
    Co to teda bude? Podle popisu asi teda MMO ne, ale vlastní hru si asi nebude možné založit, že? Kdybych si třeba chtěl zahrát jen s kamarády.
    • Jack1947
      Pseudo MMo COOp/PVP taky netuším kam si to mám zařadit ale to možná bude i tím že potom co jsem se dozvěděl že to bude online only takmě to bleskurychle přestalo zajímat.
      • Lukyz
        Pravděpodobně z toho důvodu, že to těžko půjde cracknout 😉
        • Jack1947
          To říkáš ty a naše názory se neshodují ( aha proto Wildland nešel cracknout ? ) jo jasně možná zkusím ale bez mp složky ta hra bude ořízlá a crack bude třeba do týdne nebo měsíce.
  • solomon.short
    jsem starej... jaky je sakra rozdil mezi gankovanim a jakymsi griefovanim (tento vyraz slysim poprve...)
    • když tě sejme týpek jednou, je to gank, když tě sejme 15x po sobě na spawnu a donutí tě s brekem odejít ze serveru, odinstalovat hru a už to nikdy nezapnout, je to grief
      • Rejsek
        Ne, je to ko*ot.
      • Spatne.


        Gangovani je kdyz ti jde po krku vice nez jeden hrac, vetsinou ve vytvorenych partach.


        Griefer je nekdo kdo schvalne kazi ostatnim hracum hru.

        • Jack1947

          Gangování tedy když tě někdo sedí na spawnu ? to je spíše trolling, kazí to hru v týmovejch her především spoluhráčům.


          Griefing je vlastně všechno dohromady takový ten klasický trolling. (chat abuse, game play trolling at ak dále prostě když chce bejt někdo největší pako)

          • tomasrippl
            já si to asi předobědnám, s klukama to asi bude sranda, ale jsem zvědav jak to bude vypadat až to vyjde


      • solomon.short
        diky 😉
      • Ristoro
        Pokud vím, tak gank je, když tě sejme více lidí, ne jedinec. A grief jsem taky netušil co je, online hrám moc neholduji.
      • Jack1947
        Aha, jsem myslel že gank je něco jiného a dost se to používá v MOBA hrách.
  • Jack1947
    ale BUDE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit