Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vám nevím, ale už mi ty scénky čím dál tím víc připomínají Postal 2. Tam potom byli taky zvířata, i když přiznávám že to bylo víc ujeté...
  • FC3 - nejlepší single player hra co jsem kdy hrál v životě a to jsem začínal na Atari 800XE někdy vosumdesátém sedmém...
    Tohle vypadá, že bude akce a sranda zároveň a to je myslím dobrá kombinace....
  • Jack1947
    Slon byl trochu laciná záležitost jasný chápu, chce to ještě nosorožce (bacha na roh!!) a opice spoustu nejrůznějších zbraní bez nich to přeci nejde he. *5*
  • Čím víc detailů se o hře dozvídám, o to víc ve mně klíčí pochybnosti o inteligenci autorů. *7*
  • Trojka byla výborná hra a toto koupím taky.
  • Na Far Cry 4 se moc těším, trojku jsem si královsky užíval, dohrál jsem jí dvakrát (jednou stealth postup a jednou Rambo...) - teď ji občas hraju potřetí a stále se bavím... *3* Na novém dílu se mi hodně líbí neokoukané prostředí, zbraně a jejich prodejce taky - budu se k němu rád vracet a hlavně budu rád utrácet, hra se mi líbí i po grafické stránce a co mě na první pohled zaujalo, jsou animace, vypadá to, že na nich si dali vývojáři dost záležet, stejně tak na "feelingu" ze střílení / bojování... *3* Sakra ... sem s tím!
  • To mi připomenulo hřebíkovačku z FEARU! Bude sranda :D
    • Mato1987
      Ja som tomu tak isto hovoril klincovačka :D https://www.youtube.com/watch?v=vclVMRfasqs Najlepšie bolo keď si tých vojakov priklincoval vysoko na stenu a v slow motion to vyzeralo prekrásne *14*
  • Paneboze, ja se na to celkem tesil,ale z kazdou dalsi informaci to prestavam davat. Kupovat to nebudu, vyslo,vyjde tolik jinech zajimavech her ze tohle nema sanci. Ale verim ze konzolovi deti, na ktery je tahle hra zamerena, budou nadseni.
  • Mato1987
    Ale áno, inovácií a nových zbraní je naozaj pramálo, ale mne to nevadí, mňa fc3 bavila náramne, prešiel som ju hneď dva krát a strávil som v nej kopu volného času. To isté očakávam aj od fc4 a dúfam, že to nezostane len za očakávaniami a že bude hra zábavná a kvalitná.
  • Keyz
    U hry by se mělo psát.
    Varování: Hraní této hry snižuje inteligenci.

    To je tak tupé. Sice i Duke Nukem 3D byl tupý ale ten si na nic nehrál. Tam to bylo jasné a člověk u toho nemyslel. Zde budeme, zase řešit nějakou stavbu předmětů, strašně vážný příběh a do toho bude běhat nosorožec a slon. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit