Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První Far Cry byl super (a pozdější Crysis také, ostatní díly ani nehodnotím, nedohrál jsem, protože mě nebavily), Far Cry 2 (už od UbiSoft) ušlo, ale tak v půlce už to byla vyloženě nuda. Far Cry 3, začátek dobrý, první čtvrtina hry dobrý, zbytek vyložená nuda. Far Cry 4 nehodnotím, nekoupil jsem, protože Far Cry 2 a 3 byly vesměs nuda. Far Cry Primal, nehodnotím, nekoupil jsem, protože WTF a Far Cry 2 a 3. Far Cry 5 dopadne jako Far Cry 4 a Far Cry Primal, nekoupím, protože výše vyřčené. *1*
    • Jack1947
      Docela mě hlodá si instnout FC4 jen kvůli tomu že to hned na začátku skončí ale to jsem tehdy když jsem hrál ještě neviděl... jinak souhlas Primal tak špatný nebyl a bylo tam i pár celkem dobrých věcí.
  • Morraw
    Zrovna pár dní zpátky jsem si říkal, že už se docela těším na další FC, tak jsem se šel podívat na nějáká ty videa a docela zklamání. FC4 jsem vynechal právě kvůli reskinu a tohle vypadá podobně.
    • Jack1947
      Kdyby byl reskin jedinný problém tak bych to dohrál už asi minimálně 10x
  • Vadí mi ta definice fotogrammetrie. Sorry jako, ale rozhodně to není procedura a ani proces, je to vědní obor. To je stejný, jako psát o lékařství nebo matematice, že je to procedura.
    • MartinStary
      Bohužel nénií to vědní, ale spíše inženýrský a při nejlepší vůli matematický i když pochybuji že vymýšlely vlastní algoritmy na generování modelu z fotografií protože obdobná technologie v strojní výrobě funguje roky a to tak že se vyrobí dle elektronického 3D modelu výrobek otestuje se přijde prototyp 1,2,3,... atd. skrze laserové síťové skenování se po úpravách (ručních) naskenuje nejoptimálnější verze a pak se vyrobí a namontuje jako část nového motoru (nebo dle určení) pro např vůz F1 a 5let na to bude v nejdražších sporťácích atd.

      Pro infio:
      Lekařský postup vyoperování např: slepého střeva nebo jakákoli jiná léčba jiných problémů se za lékařskou procedůru normálně označuje.
      • To, že fotogrammetrie je vědní obor, je prostě fakt. Laserové skenování není fotogrammetrická metoda, to funguje na principu získání souřadnic velkého množství bodů během krátkého časového úseku.
        Operace slepého střeva je lékařská procedura, medicína (lékařství) je vědní obor.
        • MartinStary
          Tak mi jen prosím a to zcela vážně osvětli do jakého vědního oboru to spadá?
          Náhodou to není stejná skupina jako motion capture face motion capture?
          A poslední dotaz fotogrammetrie je technická implementace na digitalizaci modelu za použití principů izometrie a gravimetrie, která věda se zabývá tímto?
  • Místo aby ten čas a peníze dali do více vedlejších misí, tak se serou s rybařením.OMFG
    • MartinStary
      Je to ubi contentu, dalšího v 10 DLC a koupitelného za Helix point bude víc než dost a to nepočítám lootboxy z kterých ti padne quest, nový pes a tygrovaný AK s barevně vybuchující municí to včetně 5-ti oblečků.
      • Když koupíš lootbox za 5 doláčů, dostanou NPC nový idle animace. Chlapi se budou škrábat na zadku, čichat si k podpaží, ženský se zas budou vrtat v nose a tak.
  • up_er
    Zajímavej způsob muškaření :D
  • A budou tam i hadi?
  • O víkendu jsem akorát četl recenzi na FAR CRY 1. Na mem osobním žebříčku po AvP2 nejlepší fps, co jsem hrál. Perfektní AI, prostředí, design levelu, zbrane a nepratele..... Crysis se k tomu přiblížil jen částečné.
    • MartinStary
      A kde jsi byl posledních 10 let v jeskyni a Crysis ti tam dones pes?
      • Má pravdu šuldo.
        • MartinStary
          když ignoruješ Wolfa NO HL 1, 2 a episody v FC 4 AI zmoudřela a začala tě v případě znalosti tvé pozice obkličovat (a ignorace Borderlands ????) no a co Doom (4), Bioshock (1-3), Quake, CS, Titanfall, Deus ex (serie), Metro, S.T.A.L.K.E.R., ........

          No prostě se mezi FPS hry v jeho nej dá nacpat soupraca TGV.
          • MartinStary
            PS: a to jsem jich ještě celý tanker vynechal.
  • Jen skoda jak se dneska vsude cpe nahota, i do serialu a her. To jsou same ohledy na rasu, orientaci a pohlavi atd., ale ohledy na verici se neberou. Pritom ateistu je na svete minimum, jen 14%.
    • Ristoro
      Jojo, třeba takoví křesťani souloží s pytlem od brambor na sobě.
      • Jenže bys měl dávno vědět,že to,co napíšu,budou jen a jen slovní bobky *3* .
  • Jack1947
    Je pravda že trh s simulátorem rybaření poslední doubou trochu stagnuje nicméně, nemuseli by tam cpát i tuhle blbost lov pochopím ale rybaření k čemu proboha??!! *7* *12*
    • Rybareni se v hrach vyskytuje bezne a jde o docela zabavnou cinnost (ve hre).
      • Vazne? Tak schvalne jmenuj, aspon jednu ve ktery je rybareni zabava. Takovou, ve ktery ma nejakej smysl po tobe ani nechci.
        • Fable 1
        • DayZ nebo World of Warcraft.
          • Jack1947
            DayZ by to zábava moc nebyla protože je to součástí přežití, WOW nevím ale taky je to kvůli něčemu.
      • Jack1947
        Pokud nepočítáme japonské hry a některá rpg tak kde?
    • XorxoxTalarius
      Uvaris si do zasoby rybi polevku a budes ji pouzivat jako lekarnicku ... *1*
    • Aby sis mohl udělat z 5 kaprů pás na munici přece :D
      • zbytečný..z lootboxu budu mít ten pásek +3 *1*
      • Lukass
        Spis s lososu :D
        • Toho taky :D 5 kaprů, 3 lososy a 10 štik :D
          • a 2 platky z jackova pulmozku na +crit
      • Ale ještě předtím kolíček na nos.
        • A až si vyrobíš ten, tak si budeš moct vyrobit kyslíkovou bombu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit